Zebra Technologies heeft tijdens Vision Council, het jaarlijkse partner event, in Boedapest awards uitgereikt aan Dalosy Projecten en Eutronix voor hun uitstekende prestaties in 2007.
Dalosy ontving de Zebra Outstanding Performance Award voor de oplossingsgerichtheid van de onderneming en de goede samenwerking met Zebra op het gebied van on-demand printoplossingen. Eutronix, dedicated Auto-ID distributeur in de Benelux, viel in de prijzen in de categorie distributie. Zowel Dalosy als Eutronix hebben zich in 2007 positief weten te onderscheiden van overige partners binnen de EMEA-regio waar Zebra actief is. Ook binnen de pan-Europese regio vielen twee Benelux partners in de prijzen, namelijk Scansource en Zetes. Dit is de eerste keer dat er tijdens Vision Council maar liefst vier partners uit de Benelux een award ontvingen.
Dalosy levert totaaloplossingen voor diverse toepassingen, vooral gericht op de mobiele werkplek. De onderneming is al geruime tijd een gewaardeerde partner van Zebra en heeft een groot marktaandeel weten te bemachtigen met haar klantgerichtheid en aftersales service. Binnen het PartnersFirst-programma van Zebra heeft Dalosy de hoogst haalbare status, Premier Partner. Het innovatieve karakter en de vasthoudendheid waarmee de onderneming een on-demand printoplossing in de markt zet was doorslaggevend voor het toekennen van de Zebra Outstanding Performance Award aan Dalosy.
Arie van der Stel, Sales Manager bij Dalosy Projecten is blij met de award. "Wij zien deze award als een erkenning voor de resultaten die wij met Zebra-printers hebben behaald. Daarnaast geeft het ons het gevoel dat wij Zebra achter ons hebben staan voor wat betreft de strategie waarmee wij de toekomst in zullen gaan."
Naast de EMEA awards werden tijdens Vision Council ook prijzen uitgereikt aan partners die pan-Europees een bijzonder sterke groei hebben gerealiseerd met Zebra producten. Zetes ontving een award voor best presterende partner en binnen de categorie distributie viel Scansource in de prijzen.
"2007 was een bijzonder jaar voor Zebra Benelux, aangezien maar liefst vier award-winnaars met hun hoofdkantoor gevestigd zijn in de Benelux", stelt Mikel van Urk, regional sales manager Benelux bij Zebra. "Een intensieve en sterke partnerrelatie is de basis voor dit succes. Aan de kant van de partner is deze inspanning zeker geleverd, maar aan de kant van Zebra is er ook een extra inspanning geleverd door de afgelopen jaren te investeren in mensen en lokale activiteiten voor de Benelux. Wij willen deze lijn doorzetten en samen met onze partners ook van 2008 een succesvol jaar maken."