Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

Global Knowledge verzorgt in 2007 unieke Microsoft trainingen door heel Europa

12 januari 2007 - 13:09ActueelDigital TransformationGlobal KnowledgeMicrosoft
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Global Knowledge organiseert dit jaar een reeks trainingen, die de benodigde kennis en vaardigheden zullen verschaffen over de meest geavanceerde Microsoft-technologieën. De inhoud van de cursussen zal per trainingslocatie verschillend zijn. De eerste cursus uit de reeks is gericht op Microsoft Cluster Services en vindt plaats in Londen (Verenigd Koninkrijk) van 6 tot en met 9 maart 2007.

Deze vierdaagse clusteringcursus wordt gegeven door Microsoft-experts, die speciaal voor deze cursus zijn geselecteerd op basis van hun specifieke expertise. Later dit jaar zullen in diverse Europese steden andere unieke Microsoft-trainingen geleverd worden.

"Als het grootste onafhankelijke trainingsinstituut van Europa en volledig geautoriseerd Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions (CPLS), is Global Knowledge de marktleider in technologieopleidingen", zegt Jeff Smithies, Microsoft Product Director EMEA.

"Onze klanten weten dat ze op Global Knowledge kunnen rekenen wat betreft het verzorgen van de hoogste kwaliteit trainingen op het gebied van Microsoft. Zij zijn daardoor in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen. De innovatieve cursussen, die worden verzorgd door vooraanstaande Microsoft-experts, stellen ondernemingen in staat om een beter inzicht te verkrijgen in de belangrijkste Microsoft-technologieën. Daardoor zullen deelnemers aan de cursus ook in staat zijn om efficiënter te werken met de systemen en software in hun organisatie."

De clustering-cursus is door de experts van Global Knowledge en haar partner-organisaties ontwikkeld en is gericht op systeembeheerders, engineers en architects. Tijdens de cursus krijgen de deelnemers high-end informatie over Windows Server 2003 Clustering, die momenteel nog niet beschikbaar is via Microsoft Learning. Russ Kaufman van Clusterhelp.com zal de training verzorgen. Kaufmann is een Microsoft Most Valued Professional (MVP) en dé expert op het gebied van Windows Clustering Services.

Bij de overige Europese trainingen zullen diverse onderwerpen aan bod komen, waaronder collaboration en security. De data en locatie van deze cursussen moeten nog vastgesteld worden.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: wa...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet van kracht, de vertaling van de Europese NIS2-richtlijn. Voor de zorgsector is dat een aanscherping: cyberbeveiliging is voor het eerst een keiharde wettelijke...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Industry news

    40 miljoen beschikbaar voor wedstrijd energiezuinige ai-chips

    shutterstock_2492545613
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale autonomie: InSpark brengt beide samen

    IT Strategy & Governance

    Vijf regionale labs voor immersieve ervaringen

    Cloud & Infrastructure

    TenneT blijkt koper van datacenter ITB2 in Apeldoorn  

    IT Strategy & Governance

    ABN Amro: ict-sector herstelt zich fors

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs