Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Seagate koop Flash-activiteiten Avago

13 juni 2014 - 09:06ActueelCloud & InfrastructuurLSISeagate Business NAS
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Storageleverancier Seagate neemt de Flash-activiteiten van infrastructuurleverancier Avago over. Avago levert vooral halfgeleiderapparatuur voor de storage-, netwerk-, draadloze en industriële markt. Seagate betaalt in totaal 398 miljoen euro (540 miljoen dollar) in contanten voor de divisies ASD (Accelerated Solutions) van LSI (onderdeel van Avago) en de Flash Components van Avago zelf.

Door de overname versterkt Seagate zich op het gebied van enterprise PCIe Flash- en ssd-controller-mogelijkheden voor de groeiende Flash-storagemarket. De ASD-activiteiten van LSI, de op een na grootste speler op het gebied van PCIe Flash, wereldwijd, richten zich op de sterk groeiende cloud- en hyperscale-markten. De Flash Components-activiteiten, bekend van de SandForce SF2000- en SF3700-controllerproducten, spelen in op hoogvolumemarkten.

Groeimarkt

‘Seagate wil klanten een complete reeks van opslagoplossingen bieden’, zegt Seagate-ceo Steve Luczo. ‘Deze overname breidt ons Flash-aanbod sterk uit als aanvulling op het bestaande portfolio. LSI levert binnen zijn ASD-divisie het breedste aanbod van PCIe Flash-producten en intellectueel eigendom. De Flash Components-divisie biedt uitstekende ssd-controllers met ondersteuning van een reeks van applicaties. Deze acquisitie versterkt ons op het gebied van Flash-storage-mogelijkheden in de breedte en diepte, en de teams brengen expertise mee, waarmee we onze roadmap in deze belangrijke groeimarkt versnellen.’

In het boekjaar 2015 verwacht Seagate dat de combinatie van de zakelijke ssd-productlijn en de SSssd-controller-families ten minste zorgen voor 150 miljoen dollar aan omzet. Naarmate Seagate meer operationele synergie bereikt en de ssd-technologie in het productportfolio opneemt, verwacht het bedrijf dat de operationele marge uit de ssd-activiteiten neutraal tot positief zal zijn in 2016 en daarna. De transactie zal naar verwachting in het derde kwartaal van het kalenderjaar 2014 afgerond zijn. Dat is afhankelijk van goedkeuring van toezichthouders.

Meer over

OvernameStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Dollars
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Broadcom doet bod van 130 miljard op Qualcomm

    Eén reactie op “Seagate koop Flash-activiteiten Avago”

    1. Ruud Mulder schreef:
      13 juni 2014 om 11:54

      Zeer strategische overname. LSI is en blijft een grote speler.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs