Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Clientele ITSM 2014 Spring release beschikbaar

05 mei 2014 - 07:51ActueelCloud & InfrastructuurMproof
externe partij
externe partij

Mproof, specialist op het gebied van servicemanagement, heeft een nieuwe release uitgebracht van het Clientele Service Management-softwareplatform dat onder andere wordt ingezet voor it-servicemanagement (itsm), facilitair management en hr.

Belangrijk voor organisaties die de clientele-software op meer dan één afdeling willen inzetten, is de mogelijkheid binnen één installatie data te segmenteren. Daarnaast brengt deze release opnieuw uitbreidingen op de user interface die het gebruik nog efficiënter maken, zoals het compacte overzicht van een melding in één scherm met daarin de samenvatting van de belangrijkste meldinginformatie.

De mogelijkheid om binnen één installatie de data van verschillende afdelingen te scheiden maakt de clientele-software nog krachtiger omdat deze kan worden ingezet voor meerdere afdelingen, zoals bijvoorbeeld ict en facilitair. Dankzij de datascheiding kunnen afdelingen elkaars gegevens niet inzien, maar kunnen zij afdelingsoverschrijdende meldingen wel gezamenlijk afhandelen en gezamenlijk rapportages vervaardigen. Dit bevordert het efficiënt werken en zorgt ervoor dat eventuele privacy-gevoelige informatie, zoals bijvoorbeeld hr-meldingen, beschermd wordt. Dit maakt een efficiënte en organisatiebrede inzet van de tool mogelijk. 

De user interface is opnieuw uitgebreid met een aantal features die het gebruiksgemak aanzienlijk vergroten. Eén hiervan is een compact overzicht van de belangrijkste informatie met betrekking tot een melding. Dit onderdeel van het bestaande meldingsformulier is interactief. Het laat de gebruiker eenvoudig navigeren naar de onderliggende gegevens tot het gewenste niveau. Het zelf moeten zoeken, scrollen en navigeren naar deze gegevens behoort hierdoor tot mogelijkheden.

Meer over

Business IntelligenceITSM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs