Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuw Europees upgradeprogramma voor TomTom GO

25 april 2005 - 09:04ActueelGovernance & PrivacyTomTom
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

TomTom, leverancier van persoonlijke navigatiesystemen, kondigt vandaag de beschikbaarheid aan van het upgradeprogramma voor huidige gebruikers van TomTom GO.

Deze upgrade zorgt ervoor dat bestaande klanten kunnen profiteren van TomTom’s verbeterde software met nieuwe functies en de nieuwste regiokaarten. De vernieuwde kaarten en software zijn voor een aantrekkelijke prijs verkrijgbaar voor alle huidige TomTom GO-bezitters, via de website van TomTom.

Het upgradeprogramma biedt huidige bezitters van TomTom GO twee verschillende upgrade-opties: een complete upgrade van de software en de individuele regiokaarten, voorgeïnstalleerd op een SD-kaart. De kaarten bevatten naast de Benelux ook het volledige hoofdwegennet van West-Europa en bieden naadloze navigatie over grenzen van de Europese landen heen.

Gebruikers kunnen de SD-kaart van de Benelux aanvragen, die vervolgens wordt geleverd, inclusief het hoofdwegennetwerk van Europa. Het upgraden is eenvoudig – gebruikers steken simpelweg de nieuwe SD-kaart in hun TomTom GO en de veranderingen worden doorgevoerd – echt ‘Plug & GO’ dus. Deze volledige upgrade kost slechts € 79,- incl. BTW (exclusief afhandeling- en verzendkosten).

Er is tevens een complete upgrade CD-set voor Maps of Western Europe. Deze upgrade is geldig voor alle TomTom GO-bezitters met Maps of Western Europe op CD-rom. De upgrade cd’s bevatten gedetailleerde kaarten van iedere regio in West-Europa en biedt naadloze navigatie over de verschillende landsgrenzen heen. Deze set met up-to-date kaarten kost slechts €59 incl. BTW (exclusief afhandeling- en verzendkosten).

Naast de nieuwste, meest up-to-date kaarten met extra ‘Points of Interest’ zoals benzinestations, parkeerplaatsen, restaurants, geldautomaten en hotels, is de software ook voorzien van een aantal nieuwe functies, waaronder:
* Volledige ondersteuning voor reisplanning, met routes naar verschillende bestemmingen en stoppunten onderweg;
* Volledige, gedetailleerde ondersteuning van postcodes (alleen in Nederland en het Verenigd Koninkrijk);
* Routeplanning: kies de snelste, kortste routes of vermijd tolwegen, knelpunten of de snelweg;
* Gesproken route-instructies in ruim 30 talen;
* Scherm-interface beschikbaar in 20 talen;
* TomTom PLUS diensten: download extra’s, zoals real-time verkeersinformatie, nieuwe ‘Points of Interest’, kaarten van steden, nieuwe stemmen, flitspalen en up-to-date informatie over het weer.

Het TomTom GO upgradeprogramma is vanaf 25 april 12:00 uur beschikbaar. Bezoek voor meer informatie over het bestellen van de TomTom GO-upgrade, de website van TomTom.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zo krijgt de overheid meer grip op clouddiensten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs