Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Testarossa’s zonder Ferrari-motor

25 september 2006 - 12:29ChannelGovernance & PrivacySamsung
Redactie Computable
Redactie Computable

Bij de aanschaf van producten in Nederland lijkt het erop of we met zijn allen wél een Ferrari willen, maar het ons niet uitmaakt wat voor motor er in zit. Als het kosten bespaart, laat dan die Ferrari-motor er maar uit. Hetzelfde zien we bij het aankoopadvies over een lcd-monitor. De markt gaat enkel en alleen af op de merknaam van een scherm. En dat terwijl je je zoveel beter kunt richten op het merk én de specificaties. Want de som der delen maakt nog altijd een superieur product.

Een goed voorbeeld is de lcd-monitor. De ene fabrikant kopieert klakkeloos tot hij een ons weegt, maar haalt nooit het aantal pk’s van de koploper. Bovendien weet deze fabrikant in ‘pole position’ als geen ander hoeveel van zijn eigen lcd-panelen in andermans monitoren zijn verwerkt. Naast vooruitstrevend design tegen een aannemelijke prijs gaat het ook om diepte-investeringen in de technologische ontwikkeling. De ins en outs, de kenmerken, de mogelijkheden, de toekomst en de toepassingen. Niets hoef je de fabrikant aan kop over een lcd-scherm te vertellen. En de koplopers willen niet alleen de massa bedienen. Door hun technische knowhow, richten zij zich ook op de niches.

En, er zijn nichemarkten genoeg. De gezondheidszorg, gaming en de grafische sector hebben specifieke behoeften. Kijk bijvoorbeeld naar wat de snelste responstijd van 2 milliseconde voor gamers inhoudt of hoe een contrastratio allesbepalend kan zijn bij een juiste beoordeling van een röntgenfoto door een arts. De koplopers hebben de know-how in huis om die specifieke behoeften te vervullen. En moeten dat ook doen. Want dan benut de koploper zijn innovatieve karakter. Voor zichzelf? Nee, voor de markt. Maar ondanks de superieure technologie, moeten we ons realiseren dat er door de retail nog steeds vele Testarossa’s zonder Ferrari-motor worden verkocht. Waarom toch?

Jos Beernink
Divisiedirecteur IT Samsung Electronics Benelux

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Eén reactie op “Testarossa’s zonder Ferrari-motor”

    1. Harry Boxem schreef:
      10 oktober 2006 om 10:42

      Jullie praten net of in een Samsung lcd-scherm wel een Ferrari-motor zit?!?
      Nou dat is niet zo want ik heb al twee van deze Samsung lcd-schermen gehad, maar vind het maar niets. En garantie, niet dus!!!
      1x had ik geen beeld meer en 1x had flikkering in beeld. Heb ook al naar Samsung zelf e-mails verzonden, maar kreeg steeds nul komma nul!!!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs