Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

hybris presenteert Product Communication Platform 3.0

27 november 2007 - 11:344 minuten leestijdActueelSoftware & Development

hybris, specialist in Product Information Management (PIM) en e-commerce, presenteert het vernieuwde Product Communication Platform, versie 3.0. Dit platform bestaat uit de hybris-oplossingen PIM Suite, Commerce Suite en Print Suite.

De nieuwste versies van de producten van hybris bieden functies voor nog beter beheer van de productcatalogus in een internationale omgeving. Het platform zorgt ondermeer voor vereenvoudigd data-onderhoud, grotere beschikbaarheid van masterdata en gecoördineerde integratie van alle distributiekanalen.

Met deze verbeteringen kunnen bedrijven overal en altijd consistente productinformatie gebruiken. De technologische verbeteringen houden onder andere in:
vereenvoudigde integratie in bestaande systemen door een gestroomlijnde ontwikkeling op basis van Java 6-eigenschappen
versnelde implementatie met templates volgens industriestandaarden zoals Java Server Faces (JSF)
een lichtgewicht-architectuur
De eerste projecten die werken met de laatste versies zijn inmiddels afgerond. Nieuwe projecten staan op de planning voor bedrijven als Dangaard, Virgin Megastores (nu Zavvi), Kendrion, Berner en SIKA.

PIM versterkt e-commerce
Het nieuwe platform voor productcommunicatie is speciaal ontworpen om de aansluiting te behouden met de laatste ontwikkelingen op het gebied van e-commerce en multichannel retailing. Nu kunnen constant groeiende catalogi eenvoudiger worden beheerd. Dit verzekert dat klanten altijd up-to-date productinformatie krijgen, waar ze ook winkelen: via de postordercatalogus, online of in de winkel. Een grote variatie aan zoek- en navigatiemogelijkheden, vergelijkingen van complexe of technische producten, up-selling, cross-selling en hoogwaardige consistente productinformatie verspreid over verschillende websites – al deze zaken zijn geen probleem met hybris’ gecentraliseerde, medium-onafhankelijke PIM-platform. Daarnaast kan master-content wereldwijd worden gebruikt voor internationale websites die veranderlijke content en marktsituaties bevatten. Dit bespaart aanzienlijk in de kosten en het vergroot de flexibiliteit.

E-commerce verbeteringen
Het platform biedt betere mogelijkheden voor e-commerce:
Online winkels kunnen worden opgewaardeerd naar de huidige standaarden en opnieuw worden gelanceerd door middel van StoreFoundation-templates. Deze templates bevatten vele standaardfuncties voor snelle projectimplementatie.
Functies zoals ‘guided selling’ en rijke gebruikersinterfaces met AJAX garanderen een grote gebruiksvriendelijkheid.
Een geïntegreerd content management systeem (CMS) vereenvoudigt het beheren van tekstuele content.
Een intuïtieve website live-editmodus verzekert eenvoudig werken.

Daarnaast kunnen hosts van online winkels met een promotiemodule specifieke producten benadrukken en acties bij de relevante doelgroepen onder de aandacht brengen. Beheerders kunnen zo direct aanbiedingen activeren, zoals gratis expresbezorging bij een minimum-bestelling, ‘gratis Y bij X’-deals en bulkkortingen.

Een geïntegreerd e-mailmarketingsysteem verbetert het klantbehoud. De regelmatige persoonlijke e-mails en reclamebulletins zijn een goedkope manier om bestaande en toekomstige klanten aan te spreken. Persoonlijke e-mails bevatten aantrekkelijke productaanbevelingen en coupons via directe deeplinks naar de productsite.

Verbeteringen in PIM
Operators van online winkels profiteren van het vereenvoudigde beheer van databases en de hoge datakwaliteit die mogelijk worden met hybris Product Communication Platform 3.0. Deze verbetering aan Product Information Management (PIM) bevat de volgende sales-ondersteunende functies:
Eenvoudig dataonderhoud, ook voor grote hoeveelheden
Ondersteuning voor een variatie aan classificatie-standaarden
Workflow management voor een beter datawijzigings- en goedkeuringsproces
Gebruiksvriendelijke interfaces met het ‘rich client-browser’ gevoel door context menu’s, AJAX en ‘drag & drop’
Rolspecifieke aanpassing van de gebruikersinterface om specifieke workflows te faciliteren
Tools voor het verbeteren van datakwaliteit, die het aantal handmatige correcties en mogelijke procesfouten verminderen
Een import- en exporttool voor kosteneffectieve integratie van PIM in bestaande systemen door verbeterde interface-aanpassing en -onderhoud

Een ander nieuw onderdeel is de tool voor Media Asset Management (MAM). Deze is bedoeld voor het beheren, naamgeven en sorteren van beeldbestanden. Het invoegen van masterdata als onderdeel van productdata-communicatie creëert één enkele bron voor het oproepen van beeldmateriaal in ieder formaat. Dat maakt een einde aan het chaotische jongleren met verschillende beeldformaten voor ieder kanaal of doel. Grotere controle, duidelijke processen en een consistente databasis zijn de positieve gevolgen van de MAM-tool.

Het nieuwe ‘eventing system’ voorziet in automatische herinneringen om onder andere het verkooppersoneel te informeren bij bepaalde gebeurtenissen. Veranderingen in prijzen of bezorgtijden kunnen bijvoorbeeld direct worden doorgegeven, zodat snellere reactie mogelijk wordt.

Technologische verbeteringen
De nieuwe lichtgewicht architectuur van het Product Communication Platform 3.0 maakt ontwikkeling eenvoudiger en sneller wat resulteert in betere prestaties en testmogelijkheden. Het platform ondersteunt de populaire en goed presterende Apache Tomcat 6 freeware application server naast JBoss, Oracle en Websphere. Het nieuwe Apache CXF webservices-raamwerk kan naadloos integreren met talloze systemen, inclusief service oriented architecturen (SOA’s). De LDAP-interface zorgt voor foutloze integratie van verscheidene applicaties met een single user-aanmeldmogelijkheid. Dit voorkomt herhaaldelijk moeten inloggen bij het schakelen tussen applicaties.

Voor meer informatie over hybris of het Product Communication Platform 3.0, ga naar www.hybris.com

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overname Samenwerken Fusie
    Software & Development

    Main Capital fuseert Zig met het Deense Unik   

    Software & Development

    TravelSpirit en 1TIS fuseren met Vortex aan boord

    Data & AI

    Avendar krijgt 2,2 miljoen euro voor ai-ondersteuning opsporing

    investeringen overname
    Software & Development

    SAP koopt open-sourceplatform Dremio en ai-bedrijf Prior Labs

    Overheid

    Rotterdam verbreekt samenwerking Centric voor nieuw belastingsysteem

    Software & Development

    SaaS‑po­ca­lyp­se: wie overleeft de ai-golf?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs