Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ictopus wordt SAP Extended Business Member

14 januari 2010 - 14:14ActueelSoftware & DevelopmentIctopus

Ictopus, leverancier van software oplossingen voor onder andere de cateringmarkt, treedt toe tot het Extended Business Programma van SAP. Door het samenwerkingsverband dat is aan gegaan met 2B Interactive is het lidmaatschap verkregen en wordt het mogelijk voor Ictopus om specifieke ervaring op te doen met de producten van SAP, en te profiteren van de kennis in het netwerk van SAP.

Tim van Helsland, Directeur van de Ictopus Groep: "We werkten al een tijdje samen met SAP als Value Added Reseller (VAR) voor de cateringmarkt, de deelname aan het Extended Business Programma geeft ons de mogelijkheid om dit uit te bouwen en te leren van de anderen in het partnernetwerk van SAP, zonder onze onafhankelijkheid te verliezen. We kijken uit naar de mogelijkheden die ons lidmaatschap ons gaat opleveren en we hopen zelf met onze ervaring iets bij te kunnen dragen."

Arjan Vork, Channel Director bij SAP Nederland: "Ictopus is een welkome toevoeging aan het SAP ecosysteem. Het geeft hen de mogelijkheid om hun dienstverlening verder te verbeteren en oplossingen te leveren om bij hun klanten procesverbeteringen te realiseren door slimmer gebruik van ERP software. Daarnaast krijgen partners in ons netwerk de gelegenheid om te leren van de expertise Ictopus."

Peter Slaats, Algemeen Directeur van 2B Interactive: "Wij werkten al enige tijd samen met Ictopus, op deze manier kunnen wij onze krachten nog beter op elkaar afstemmen en Ictopus kan zelf ervaring opdoen met de oplossingen die door 2B Interactive en SAP zijn ontwikkeld. Een mooie stap in de samenwerking."

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    ActueelOverheid

    Gemeente Breda verruilt Centric voor Unit4

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs