Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Coda-Financials versie 11.3

23 december 2009 - 15:43ActueelSoftware & Development
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Softwareleverancier Unit 4 Agresso introduceert versie 11.3 van de financiële software Coda-Financials. De nieuwe versie is ontworpen voor middelgrote en grote retailketens en inzetbaar in andere markten en sectoren. Door de Link-architectuur moet de software internationale financiële verslaglegging en analyse integreren met alle soorten bedrijfssoftware.

Dat is volgens de leverancier met name waardevol voor bedrijven in sectoren die aan veel technologische verandering onderhevig zijn, bijvoorbeeld door fusies en overnames, veranderende bedrijfsmodellen of geografische uitbreiding of krimp. 

Coda-Financials 11.3 is in de eerste plaats gericht op de retail-sector die door de combinatie van cash- en kredietrestricties hard is geraakt door de recessie. De nieuwe versie van Coda-Financials is ontworpen om retailers kosten te besparen. Volgens Unit 4 wordt de software in het Verenigd Koninkrijk al gebruikt door 25 tot 30 procent van de grootste retail en winkelketens.

De nieuwe mogelijkheden van 11.3 zijn volgens Unit 4 Agresso:
– Factuur matchen op basis van dual line level en hoeveelheden: gebruikers kunnen grote aantallen openstaande rekeningen registreren, opsporen, rapporteren en afstemmen op basis van verschillende formaten Group level balancing – een vernieuwende methode om zeer hoge volumes facturen af te stemmen.
-Persoonlijke aanpassingsmogelijkheden: gebruikers kunnen hiermee hun bedrijfsprocessen stroomlijnen door het creëren van schermen, acties en activiteiten die passen bij het werk dat ze moeten doen, op de manier waarop ze het moeten doen.
-De eliminatie van aparte inkoopsoftware bespaart geld en tijd, doordat een add-on procurement systeem niet meer noodzakelijk is.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Gooisch ziekenhuis administreert met Coda

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs