Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Overeenkomst Unit 4 Agresso en PwC

15 december 2008 - 09:22ActueelWerkplek & BeheerBelastingdienstPwCUnit4
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Unit 4 Agresso heeft een meerjarige overeenkomst geloten met PricewaterhouseCoopers. Stapsgewijs worden financiële pakketten geïmplementeerd waarmee de dienstverlening van de accountant- en belastingadviseur moet verbeteren en aansluit bij nieuwe toezichtregels van de Belastingdienst.

Softwareleverancier Unit 4 Agresso heeft een meerjarig contract gesloten met accountant- en belastingadviesbedrijf PricewaterhouseCoopers (PwC). PwC implementeert stapsgewijs financiële pakketten, eerst wordt software voor salarisadministratie ingevoerd, daarna volgen pakketten voor de volledig geautomatiseerde fiscale aangiften van vennootschapsbelasting en inkomstenbelasting. De bedrijven hebben het voornemen  om in 2011 de volledige accountancy-suite van de Sliedrechtse leverancier te hebben ingevoerd.

PwC werkt al met Unit4 AccountAnalyser, dat wordt als klantadministratiesysteem gebruikt voor controles en analyses. Die gegevens vormen de basis voor nieuw te implementeren applicaties.

Met de implementatie speelt PwC in op belangrijke ontwikkelingen rond horizontaal toezicht door de Belastingdienst. Het gaat om de samenval van fiscale aangiften, de statutaire jaarrekening en digitaal rapporteren. In die nieuwe situatie zijn accountants verantwoordelijk voor de juistheid van cijfers. Bovendien worden gegevens vaker tussentijds gecontroleerd in plaats van op het moment van de jaarlijkse aangifte.

Kennis

Volgens directeur Unit 4 Agresso Accountancy Herman de Jonge biedt de samenwerking voordelen: "PwC is nauw betrokken bij de laatste ontwikkelingen op het gebied van de veranderende regelgeving en rapportagevereisten. Wij kunnen die kennis gebruiken voor de ontwikkeling van nieuwe software."

PwC heeft zeventien kantoren en ongeveer 4800 medewerkers in Nederland. Unit 4 Agresso wil niet bekendmaken wat de contractwaarde van de overeenkomst is.

Meer over

ConsultingDienstenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    Overheid

    Kort: Franse overheid loost Teams en Zoom, Odido verlengt beheercontract Axians (en meer)

    Overheid

    Xerox wint tender grafische dienstverlening Rijk, VNG rondt weerbaarheidstraject af en de elf grootste tenders van het vierde kwartaal 2025

    Carrière

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    Werkplek & Beheer

    Einde support voor Office 2021 nadert snel: verhoogd risico bij niets doen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs