Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

CNET en Onetrail gaan samenwerken

14 september 2005 - 12:133 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyCNetOnetrail
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

CNET Channel en Onetrail zijn een nauwe samenwerking aangegaan om 'rich Content' in combinatie met product-, prijs en beschikbaarheidgegevens van distributeurs, geautomatiseerd aan te leveren bij ICT-resellers en -retailers.

Bedrijven actief binnen de ICT-handel zijn nu in staat om de eigen webshop, order- en offertesystemen automatisch te vullen met gedetailleerde en complete productinformatie om het verkoop- en inkoopproces te ondersteunen. Ervaring leert dat dit niet alleen aanzienlijke besparingen oplevert maar tevens een voorwaarde is voor een effectief sales proces.

Onetrail staat bekend om haar dienst Onetrail.Net, welke de systemen van resellers en toeleveranciers op eenvoudige wijze met elkaar verbindt. Niet alleen de genormaliseerde product-, prijs- en ‘real-time’ voorraadinformatie van de belangrijkste leveranciers, maar ook alle berichten van order tot en met factuur worden automatisch verwerkt in het ordersysteem van de reseller. CNET beschikt over een volledige database van productgegevens welke stuk voor stuk door 250 editors zijn samengesteld en genormaliseerd. De informatie bevat marketing beschrijving, plaatjes, gedetailleerde specificaties, links naar gerelateerde producten en een unieke set aan genormaliseerde kenmerken waardoor het zoeken en vergelijken van producten kinderspel wordt. CNET Channel beheert deze database voor meer dan duizend IT-bedrijven in meer dan 35 markten wereldwijd.

‘Door het groeiende aantal producten met een steeds kortere levenscyclus is het een noodzaak geworden voor de ICT resellers om te kunnen beschikken over up-to-date product informatie van goede kwaliteit,’ zegt Jeroen Moonen, general manager bij Onetrail. ‘Hiermee wordt niet alleen het verkoopproces vele malen effectiever maar is men tegelijkertijd in staat te leveren wat is beloofd.’

Zonder de gecombineerde dienst van Onetrail en CNET Channel wordt een reseller geconfronteerd met een grote verscheidenheid aan formaten, classificatie methoden, gebruik van partnummers en product specificaties omdat de informatie uit een groot aantal verschillende bronnen moet komen (alle ICT-distributeurs en -fabrikanten) ieder met zijn eigen manier van werken. Met de gecombineerde CNET Channel en Onetrail.Net dienst hoeven resellers niet langer schaarse mankracht en middelen in te zetten om de informatie aan te maken en te onderhouden. Eén enkele koppeling met Onetrail.Net volstaat.

Ieder zichzelf respecterende reseller die beschikt over een ordersysteem, offertesysteem, klantportaal of webshop, zal de kwaliteit en actualiteit van productgegevens zoals prijs, beschikbaarheid en rich content op hetzelfde niveau willen brengen als die van direct verkopende fabrikanten. Deze fabrikanten kennen het integratie probleem niet omdat alles onder één dak is ondergebracht. Het kanaal, waar alles over meerdere schijven loopt, kan nu een grotere toegevoegde waarde bieden door de value added services te combineren met efficiency en schaalbaarheid waardoor men weer de betrouwbare ‘one stop shop’ kan wordt voor de klant.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    Overheid

    AIVD mag effectiever filteren

    Data & AI

    Big Tech en de spiegel die we onszelf voorhouden

    Governance & Privacy

    Klachtenregen bij Autoriteit Persoonsgegevens

    Governance & Privacy

    Kort: Danthas ICT in handen van Your.Cloud, Rabobank moderniseert compliance (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs