Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

Trend Micro introduceert alles-in-een bedrijfsbeveiliging voor mobiele apparaten

05 november 2007 - 10:283 minuten leestijdActueelDigital TransformationTrend Micro

Trend Micro, leverancier van beveiligingsoplossingen, introduceert Trend Micro Mobile Security (TMMS) 5.0, de nieuwste versie van zijn beveiligingssoftware en -service voor mobiele apparatuur. De oplossing is vanaf december 2007 verkrijgbaar. TMMS 5.0 is uitgerust met versleuteling en authenticatie, en minimaliseert zo beveiligingsrisico’s voor mobiele apparaten, zoals beveiligingslekken en dataverlies. Dit terwijl beheerders alle mobiele toestellen vanaf één console kunnen beheren.

Mobiele toestellen hebben zich ontwikkeld tot kleine, krachtige computers met een grote opslagcapaciteit en netwerkverkeer met een hoge bandbreedte. Mobiele werknemers die deze toestellen gebruiken, vormen een risico doordat ze kostbare of vertrouwelijke informatie kwijt kunnen raken. Mobiele applicaties als push-mail, CRM en automatisering voor de buitendienst zorgen voor hogere productiviteit en meer gemak, maar vergroten de kwetsbaarheid van data. Organisaties moeten ervoor zorgen dat niet alleen de mobiele toestellen beveiligd zijn, maar ook de data die erin zit.

TMMS 5.0 beschikt over nieuwe mogelijkheden voor dataencryptie en authenticatie. Bedrijven zijn er zo zeker van dat data versleuteld en alleen met een wachtwoord te lezen is. Dit zorgt ervoor dat data toch optimaal beveiligd is als een toestel kwijtraakt of wordt gestolen. Beheerders kunnen informatie die niet voldoet aan de protocollen, verwijderen. De antimalwareopties blokkeren virussen, wormen, trojans en spam-sms'jes. De geïntegreerde firewall en het geïntegreerde Intrusion Detection System (IDS) beschermen tegen hackers, inbraakpogingen en denial-of-service-aanvallen. Zo beschermt TMMS 5.0 tegen alle potentiële bedreigingen voor mobiele toestellen.

"Het aantal mobiele werkers in bedrijven groeit sterk. Werknemers werken op luchthavens, in hotels en restaurants, en vanuit huis", zegt Thomas Miller, wereldwijd vicepresident en algemeen directeur van de Enterprise Business Unit van Trend Micro. "Mobiele toestellen met daarop vertrouwelijke informatie zijn niet alleen een risico voor virussen, wormen, trojans en spam, maar ook voor diefstal of verlies. Trend Micro Mobile Security 5.0 zorgt met slechts één compacte applicatie voor volledige bescherming."

TMMS 5.0 gebruikt de OfficeScan Client/Server Edition (OSCE) 8.0-console die ook in te zetten is voor het beheer van de beveiliging van pc's en servers. Door TMMS 5.0 te installeren op de OSCE 8.0-console, kunnen bestaande klanten met slechts één console pc's, servers en mobiele toestellen beheren. Klanten die nog niet in het bezit zijn van OSCE 8.0, krijgen hiervoor een licentie wanneer ze TMMS 5.0 aanschaffen.

TMMS 5.0 ondersteunt uiteenlopende platformen, waaronder Windows Mobile 5.0 voor smartphones, Windows Mobile 5.0 voor de PocketPC, Windows Mobile 6.0 (Standard Edition), Windows Mobile 6.0 (Classic en Professional) en Symbian S60/3 Edition voor de Nokia E-series.

Beschikbaarheid
Trend Micro Mobile Security 5.0 Standard wordt geleverd met antivirus, firewall, inbraakdetectie (IDS) en centraal beheer. Trend Micro Mobile Security 5.0 Advanced biedt daarnaast encryptie en authenticatie.
TMMS 5.0 Standard en TMMS 5.0 Advanced voor Windows Mobile 5.0/6.0 en TMMS 5.0 voor Symbian S60/3 Edition (Nokia E-series) zijn half december 2007 beschikbaar. De introductie van TMMS 5.0 Advanced voor Symbian S60/3 Edition, met encryptie en authenticatie, is gepland in het eerste halfjaar van 2008.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Digital Transformation

    Kort: Tikkie deelde lintjes uit op Koningsdag, Zsolt Szabó adviseur van Accenture (en meer)

    Digital Transformation

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Digital Transformation

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Digital Transformation

    Spoelstra Spreekt: Succes

    Google Big Tech
    Digital Transformation

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs