Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

RSA benoemt Motiv tot Solution Partner in Nederland

15 oktober 2007 - 09:24ActueelIT Strategy & GovernanceMotivRSA
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Beveiligingsspecialist RSA, de beveiligingsdivisie van EMC, heeft ICT-dienstverlener Motiv als eerste Nederlandse bedrijf benoemd tot RSA enVision Solution Partner.

Met RSA enVision levert RSA een geavanceerde oplossing voor Security Information & Event Management (SIEM). Motiv heeft deze oplossing inmiddels bij verschillende klanten geïmplementeerd. Mede door de ervaring die Motiv daarbij heeft opgedaan, kon het bedrijf het certificeringsprogramma van RSA snel doorlopen. Met deze certificering onderstreept RSA dat Motiv beschikt over grondige kennis van het RSA enVision-platform en klanten hierdoor optimaal van dienst kan zijn op het gebied van Security Information & Event Management.

Security Information & Event Management (SIEM) richt zich op het geautomatiseerd monitoren en controleren van het beveiligingsbeleid van een organisatie. Met SIEM kan een bedrijf voldoen aan wetgeving en compliancy-regelgeving, waaronder Sarbanes Oxley, HIPAA, Basel II, de code-Tabaksblat of ISO 177799. Met behulp van gespecialiseerde apparatuur worden alle activiteiten op een bedrijfsnetwerk gemonitord en geanalyseerd op basis van vooraf opgestelde beveiligingsregels. Op deze wijze kan een organisatie eventuele inbreuken op de beveiliging snel opsporen en herleiden tot de bron. RSA ontwikkelde met zijn RSA enVision appliance een hoogwaardige en eenvoudig te beheren oplossing voor deze vorm van beveiliging.

"Wij zijn er trots op dat we als eerste Nederlandse bedrijf deze certificering met succes hebben doorlopen", zegt Bastiaan Bakker van Motiv. "Met de RSA enVision appliance hebben we een sterke troef in handen om onze klanten een hoogwaardige SIEM-oplossing te leveren, die zorgt voor een optimale controle op het beveiligingsbeleid."

"Motiv heeft al meer dan eens bewezen een uitstekende partner te zijn voor onze SIEM-oplossingen", zegt Radboud Beumer, Area Vice-President Nordics, Benelux & Eastern Europe van RSA. "Het bedrijf heeft onze enVision appliance met succes geïmplementeerd bij diverse klanten, waaronder SNS Bank en BinckBank. Motiv heeft daarmee laten zien te beschikken over alle technische kennis die nodig is om deze projecten succesvol uit te voeren. Het bedrijf heeft dat met deze certificering nog eens onderstreept. Motiv kan nu als officiële Solution Partner voor onze enVision-productlijn klanten maximaal ondersteunen bij hun beveiligingsbeleid en compliancy-eisen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    SpaceX
    Data & AI

    Kort nieuws: Nebius profiteert van ai, ‘SpaceX is vooral ai’

    Leopold Aschenbrenner
    IT Industry news

    Gevallen wonderkind pompt 400 miljoen dollar extra in ASML-uitdager

    Ashish Shrestha
    Security & Risk

    Cybersec keynote: Ashish Shrestha over leiderschap tijdens cybercrises

    Cloud & Infrastructure

    TenneT blijkt koper van datacenter ITB2 in Apeldoorn  

    Overheid

    Wederom streep door aanbesteding werkplekapparatuur politie

    Security & Risk

    Wat een ciso kan leren van andere sectoren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs