Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Kingston introduceert 2 GB miniSD- en MMCmobile- geheugenkaarten voor mobiele telefoons

18 juli 2006 - 12:28ActueelCloud & InfrastructuurKingston

Kingston Technology, de grootste onafhankelijke producent van geheugens ter wereld, introduceert miniSD- en MMCmobile-geheugenkaarten met een capaciteit van 2 GB. Kingston voorziet daarmee in de snel toenemende behoefte aan extra geheugen in geavanceerde mobiele telefoons.

"Hoe sterker gebruikers zich bewust worden van de mogelijkheden van hun mobiele telefoons, des te meer geheugen ze nodig hebben," stelt Keyla Velazquez, mobile media product manager bij Kingston. "Eigen onderzoek op de internationale markt van mobiele apparatuur wijst op een sterk toenemende behoefte aan grotere geheugencapaciteiten om steeds meer gegevens, muziek, foto’s en video’s te kunnen opslaan. Zo kunnen op een geheugenkaart van 2 GB tot 1.100 foto’s worden opgeslagen, uiteraard afhankelijk van de camera, resolutie en compressie," voegt hij daaraan toe.

In veel verticale markten worden uitbreidingskaarten bovendien gebruikt voor specifieke bedrijfsapplicaties met mobiele apparatuur, zoals systemen voor orderpicking of – bijvoorbeeld – inventarisbeheer. Meer geheugencapaciteit vergroot zowel de functionaliteit als de efficiency van dergelijke gespecialiseerde toepassingen aanzienlijk.

De nieuwe 2 GB miniSD- en MMCmobile-kaarten hebben een adviesprijs van € 68, exclusief btw, inclusief levenslange garantie en 24/7 technische ondersteuning. De kaarten voldoen volledig aan respectievelijk de SDA- en MMCA-specificaties.

De verschillende fabrikanten van draadloze handsets maken gebruik van een groot aantal uiteenlopende geheugenkaarten. Kingston Technology ontwerpt en produceert oplossingen voor alle standaards, zoals miniSD, microSD en MMCmobile als aanvulling op de SD- en MMC-kaarten die in veel multifunctionele mobiele telefoons gebruikelijk zijn. Zodra nóg geavanceerdere apparatuur op de markt komt, zorgt Kingston voor geheugenkaarten met grotere capaciteiten die de mogelijkheden van de nieuwe handsets volledig ondersteunen.

Meer informatie en Online-verkoopadressen zijn te vinden op: http://www.kingstonflashmemory.com.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Scotty AI

    Scotty AI
    Pijl naar rechts icoon

    The Networkers B.V.

    Een betrouwbaar en veilig netwerk is essentieel in de zorg! (The Networkers B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    Schneider Electric

    Energie-efficiënt, powerdense stadsdatacenter met minimale ecologische impact (Switch Datacenters en Schneider)
    Pijl naar rechts icoon

    InSpark

    Betrouwbare stuurinformatie met een toekomstbestendig dataplatform op Fabric (SABA Adhesives en InSpark)
    Pijl naar rechts icoon

    InSpark

    Schaalbaar AI platform opent nieuwe wereld voor VDL (VDL Digital en InSpark)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    ASML sleept megadeal SK Hynix binnen

    Cloud & Infrastructuur

    Dertig jaar na de eerste robuuste CF-25 is er de Panasonic Toughbook 56  

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: AP helpt bij medische data in cloud, Europol haalt bezem door darkweb (en meer)

    deal ceo
    Cloud & Infrastructuur

    Als eerste lokale Benelux-partner officieel erkend door Anthropic

    Security & Awareness

    Kort: Kabinet moet zich wapenen tegen ai-cyberaanvallen, ‘stroopwafel-succes’ DNA Services (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs