Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Comsec boekt 96 procent meer winst in eerste kwartaal 2006

21 juni 2006 - 08:37ActueelInnovatie & TransformatieComsec

Comsec Security Consulting (TASE: CMSC) heeft de financiële resultaten van het eerste kwartaal van 2006 bekendgemaakt. De van origine Israëlische adviseur in informatiebeveiliging boekte een omzet van 4 miljoen dollar.

De omzet groeide 21 procent ten opzichte van het resultaat in het eerste kwartaal van 2005. Comsec realiseerde een nog grotere groei in nettowinst. Met een bedrag van 221.000 dollar, groeide de nettowinst met 96 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
“Dit zijn natuurlijk cijfers om trots op te zijn en we zijn blij dat het wereldwijd erg goed gaat met Comsec. We zien een groeiende behoefte aan onafhankelijk advies en onze naam komt gelukkig steeds vaker naar voren als een van de specialisten hierin. We zijn goed vertegenwoordigd in de financiële sector, de industriële branche, telecom en bij overheden. Het is nu zaak deze gunstige positie verder uit te breiden”, aldus Nissim Bar-El, oprichter en CEO van Comsec.
De nadruk ligt bij Comsec op het moment op het uitbreiden van de Nederlandse markt en het opzetten van een filiaal in het Verenigd Koninkrijk. De Nederlandse vestiging, tevens Europees hoofdkantoor, speelt hierbij een grote rol.
“Nederland is de laatste maanden een erg belangrijke markt geworden. Het Nederlandse kantoor heeft het onder leiding van Henk van der Heijden goed gedaan. Vandaar dat we onlangs ook vanuit Nederland een Duitse vestiging hebben geopend. Vanuit het nieuwe kantoor in Rotterdam willen we de Europese expansie verder vormgeven”, vervolgt Bar-El.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Digitale overheid
    ActueelOverheid

    Nederland scoort in EU bovengemiddeld bij digitale overheidsdiensten

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs