Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

H1 ontwikkelt tool veiligwachtwoorddelen.nl

8 augustus 2018Innovatie & Transformatie

Vanwege de AVG en hun eigen kennis, ontwikkelde H1 Webdevelopment veiligwachtwoorddelen.nl. Deze tool kan gebruikt worden om veilig wachtwoorden te genereren en delen met anderen. De website is gratis en voor iedereen beschikbaar.

Omdat er geen gegevens zoals IP-adressen, logins en namen worden bewaard, blijven gebruikers van veiligwachtwoorddelen.nl volledig anoniem. Gegevens worden met niemand gedeeld en bovendien maakt de site geen gebruik van cookies.

Er zijn meerdere tools beschikbaar voor het veilig delen van wachtwoorden, maar de programmeurs van H1 Webdevelopment wilden zeker weten dat het helemaal veilig zou zijn. Omdat ze bij bestaande tools niet wisten wat erachter – in de code – zit, besloten ze tijdens een hackathon zelf een tool te maken. Deze wilden ze in eerste instantie delen met hun klanten. “Nu willen we de tool graag met iedereen delen, omdat we de garantie kunnen geven dat het 100% veilig is. En veiligheid staat bij ons hoog in het vaandel”, aldus Harm Wolterink, mede-eigenaar van H1 Webdevelopment. ‘Natuurlijk is het nog beter om zelf een wachtwoord aan te maken, maar aangezien het versturen van wachtwoorden nog vaak gebeurt, kan het maar beter veilig gebeuren!’

Een gebruiker van veiligwachtwoorddelen.nl heeft twee opties: zelf een wachtwoord invoeren of een wachtwoord genereren. Het wachtwoord wordt in beide gevallen na het invoeren in een database gezet met een timestamp en url. De gebruiker kan zelf kiezen na hoeveel uur of hoeveel keer bekijken het wachtwoord wordt verwijderd uit de database en niet meer beschikbaar is via de url. Na het genereren van de url verschijnt deze in beeld en kan deze gekopieerd en veilig verstuurd worden naar een ander. De andere persoon kan de link openen in de browser en het wachtwoord zien.

Over H1

Al meer dan 10 jaar realiseert het Rotterdamse H1 Webdevelopment webshops en websites, voor zowel B2C als B2B klanten, en online marktplaatsen voor start-ups, MKB en corporate organisaties. Bij veel webshops is de organisatie bekend onder haar label One Stop Webshop

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Coalitieakkoord: via WBSO stimulering ai-ontwikkeling

    Data & AI

    OpenAI jaagt op miljarden voor megabeursgang terwijl ai-wedloop escaleert

    Innovatie & Transformatie

    HvA test quantumsensoren voor toezicht op Noordzee

    Data & AI

    De ai-versnelling: het draait om bedrijfswaarde, niet om de hype

    ASML
    Innovatie & Transformatie

    Bonden verbijsterd over drastische reorganisatie bij ASML

    Innovatie & Transformatie

    Zorgsector laks met naleving NEN-norm voor informatiebeveiliging

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs