Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Parallels biedt ondersteuning voor Microsoft Exchange Server 2010

29 september 2009 - 08:03ActueelWerkplek & BeheerParallels

Parallels – specialist in virtualisatie- en automatisering – gaat met zijn Parallels Automation ondersteuning bieden aan Microsoft Exchange Server 2010. De nieuwe oplossing zal vlak na Microsoft’s officiële lancering beschikbaar zijn, in de tweede helft van 2009.

Microsoft Exchange Server 2010 bèta is in april 2009 vrijgegeven en is de eerste server van een nieuwe generatie Microsoft server technologie. Deze technologie is van nul af ontwikkeld en werkt op locatie en fungeert als online service.

Exchange Server 2010 introduceert veel nieuwe functies ter verbetering van betrouwbaarheid en prestaties, ter bescherming van communicatie en om te voldoen aan eisen van klanten voor extra mobiliteit. Microsoft Hosted Exchange biedt het Midden- en Kleinbedrijf (MKB) een kosteneffectief alternatief voor het beheren van een in-house e-mail server. Binnen het Hosted Exchange model beheert de service provider alle technologie en ondersteunt het MKB.

Voortbordurend op de originele mogelijkheden van Exchange Server 2007, voorziet de nieuwe hoogwaardige architectuur van een versimpeld, uniform kader voor zowel goede beschikbaarheid als foutenherstel. Dit resulteert in betere voor eindgebruikers, meer vrijheid voor beheerders en vermindering van kapitaal en operationele kosten voor de organisatie. Exchange Server 2010 kan tevens gebruikt worden voor verschillende opslagopties. De nieuwste versie van de server vereist minder opslagperformance en is toleranter richting opslagfouten. Het voorziet het MKB van mailboxen met meer opslagruimte, voor lagere kosten en zonder concessies te doen met betrekking tot de beschikbaarheid van het systeem.

Parallels Automation maakt levering van SaaS applicaties in een gehoste omgeving mogelijk, inclusief onder meer Microsoft Exchange, Windows SharePoint en Microsoft Office Communications (OCS). Eindgebruikers kunnen zich binnen het SaaS-model inschrijven voor een applicatie op maandelijkse basis, in plaats van deze te moeten kopen. Door deze pay-as-you-go aanpak kan het Midden- en Kleinbedrijf zich een gebruiksvriendelijke, goedkope service veroorloven.

"Microsoft Exchange Server 2010 biedt Hosters en Cloud Services providers een fantastische kans om verenigde communicatiemogelijkheden van wereldklasse te leveren. Zo kunnen zij voldoen aan de groeiende communicatiebehoeften van het MKB", aldus Jack Zubarev, President van Parallels Service Provider Division. "We zijn er zeer trots op dat we de ondersteuning mogen bieden voor Hosted Microsoft Exchange Server 2010."

 

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    Werkplek & Beheer

    Einde support voor Office 2021 nadert snel: verhoogd risico bij niets doen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Grote regionale verschillen in cloudsubsidies, Main Capital koopt IQ Messenger (en meer)

    investeringen overname
    Security & Awareness

    Kort: EyeTi lijft Azerty, Uni Systems bouwt EU-breed cyberrapportagesysteem (en meer)

    Laptop in brand
    Werkplek & Beheer

    Van incident naar impact: waarom ‘dex-it’ strategisch maakt

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs