Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

Odin Groep versterkt Belgische marktpositie met overname Assyst Europe

8 juli 2025Werkplek & BeheerBe Genuine Communications

Odin Groep, moederorganisatie van onder andere Previder, neemt het Belgische IT-bedrijf Assyst Europe over. De overname past in de strategie om internationaal te groeien met behoud van lokale kracht. Assyst Europe is gevestigd in de regio Waals-Brabant en telt circa 20 medewerkers. De organisatie ondersteunt bedrijven al sinds 2005 met slimme, veilige IT-oplossingen, waaronder moderne werkplekdiensten. 

Voor Previder betekent deze stap een verdere versteviging van de Belgische tak, naast de eerder overgenomen activiteiten van 2invision in Herentals. Dankzij de expertise en regionale dekking van Assyst Europe ontstaat er een krachtig fundament voor verdere groei in België, met name in de economisch aantrekkelijke regio rond Brussel, waar Odin Groep nog niet actief was. 

“Assyst Europe is een waardevolle toevoeging aan onze organisatie,” zegt Arno Witvliet, CEO van Odin Groep. “Hun expertise op het gebied van cybersecurity, cloud en Microsoft-oplossingen sluit naadloos aan op het portfolio van Previder. We delen dezelfde visie op het bouwen aan duurzame IT-oplossingen en het blijven meebewegen met onze klant. Deze overname past perfect in onze ambitie om internationaal te groeien zonder het lokale karakter te verliezen. We zijn een organisatie met internationale slagkracht, maar behouden lokale wortels.” 

“We zijn trots op wat we de afgelopen jaren hebben opgebouwd met Assyst Europe,” zegt Farid Assal, oprichter en Managing Director van Assyst Europe. “Aansluiten bij Odin Groep en Previder opent nieuwe kansen voor zowel onze klanten als onze medewerkers. We delen dezelfde waarden op het gebied van klantgerichtheid, waardoor we ons kunnen blijven richten op onze kernexpertise, maar nu profiteren van meer slagkracht, aanvullende ervaring en een breder portfolio. Ik kijk ernaar uit om samen met Odin en Previder verder te bouwen aan de toekomst van IT-dienstverlening in België.” 

De overname vormt een strategische stap in de verdere uitbouw van Previder in België. Klanten van Assyst Europe behouden hun vertrouwde contactpersonen en dienstverlening, terwijl zij op termijn profiteren van de bredere expertise en het bewezen portfolio van Previder. Zo combineren we lokale betrokkenheid met de kracht van een internationale IT-dienstverlener. 

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Bonden geven groen licht voor sociaal plan ASML

    Overheid

    Vlam in de ai-pan bij rijksambtenaren

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 vooruitstrevende Future of work-projecten

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 sterke ict-projecten in het mkb

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs