Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
© Infosecurity Europe

Infosecurity Europe kondigt de 31e editie aan van 2 tot en met 4 juni 2026

20 februari 20263 minuten leestijdSecurity & AwarenessInfosecurity Europe

Infosecurity Europe kondigt de 31e editie aan van het toonaangevende Europese evenement voor informatiebeveiliging, dat van 2 tot en met 4 juni 2026 plaatsvindt in ExCeL London. Dit jaar staat het evenement in het teken van een veiligere cyberwereld, met focus op cyberafstemming tussen het VK en de EU, de impact van geopolitiek op gegevenssoevereiniteit, en opkomende trends zoals agentische AI, kwantumveilige encryptie en zero-trust-architecturen.

De ruimere opzet van Infosecurity Europe 2026 is bedoeld om de Europese securitycommunity samen te brengen en de collectieve verdediging tegen cyberdreigingen te versterken. Uit het onderzoek van het evenement naar securitytrends blijkt dat 99% van de securityprofessionals samenwerking essentieel vindt, terwijl 43% van mening is dat hun land momenteel onvoldoende doet. Het delen van threat‑informatie wordt door 33% van de respondenten gezien als het belangrijkste voordeel van grensoverschrijdende samenwerking.

Programma voor startups
Infosecurity Europe 2026 introduceert het Cyber Startup Programme, een nieuw initiatief dat Europese cyber‑innovators ondersteunt en het cyberecosysteem toekomstbestendig maakt. Het programma brengt oprichters, investeerders en ecosysteemontwikkelaars samen op de beursvloer met expositieruimte, publieksgerichte conferentiecontent, een live competitie en waardevolle netwerkmogelijkheden.

De Cyber Startups Zone vormt het hart van het programma en biedt startups de mogelijkheid om innovatieve technologieën te demonstreren, ideeën te delen en direct in contact te komen met klanten, partners en investeerders. Of het nu gaat om het ontdekken van nieuwe ideeën, investeren in opkomende technologie of het opschalen van een cyberbeveiligingsbedrijf, hier staat de toekomst van cyber centraal.

Met specifieke tickets voor oprichters van startups, investeerders en ondersteuners van startups, richt het Cyber Startup Programme zich op bedrijven in elke fase van het opstarttraject. Het programma ondersteunt het opbouwen van kanalen en contacten met partners, het ontdekken van opkomende trends en technologieën, en het ontwikkelen van zakelijke relaties met investeerders en innovatieleiders.

Brad Maule-ffinch, Event Director bij Infosecurity Europe, zegt: “Het ondersteunen van innovatie in een vroeg stadium is essentieel voor de toekomst van cybersecurity. We willen startups graag helpen om opkomende innovatieve en disruptieve technologieën onder de aandacht te brengen. Met de lancering van het Cyber Startup Programme creëert Infosecurity Europe niet alleen een toekomstgericht platform, maar biedt het ook nieuwe kansen voor startups om meer zichtbaarheid te krijgen en in contact te komen met investeerders en kopers.”

Infosecurity Europe Cyber Startup Award 2026
Tijdens de Infosecurity Europe Cyber Startup Award 2026, die toegankelijk is voor organisaties in heel Europa, presenteren finalisten hun ideeën live aan senior marktleiders, investeerders en kopers. De winnaar wordt bekendgemaakt op dinsdag 2 juni.

Om deel te nemen moeten bedrijven vóór 27 februari één schriftelijke inzending van maximaal 1000 woorden indienen, inclusief een bedrijfsomschrijving, productgegevens en een toelichting op hun differentiatiestrategie. Meer informatie over de toelatingseisen is hier te vinden. Het prijzenpakket omvat een gratis beursstand op Infosecurity Europe 2027, PR-ondersteuning van het cybersecuritybureau Origin Communications, en merkadvies plus een Future-Brand Workshoppakket van designconsultancy Dusted.

Sessies voor startups
Tijdens het evenement worden aanvullende conferentiesessies gehouden die speciaal zijn gericht op startup-oprichters en praktisch inzicht bieden in schaalvergroting, go-to-market-strategie en duurzame groei. De Founder Conference Track biedt oprichters praktische inzichten om hun groei te versnellen via een sterk cybersecuritymerk en een solide marktaanwezigheid, ter voorbereiding op opschaling en duurzame groei. In de Cyber Innovation Zone presenteren de meest innovatieve MKB cybersecuritybedrijven uit Europa baanbrekende technologieën en initiatieven die de toekomst van het cyberlandschap vormgeven.De registratie voor Infosecurity Europe 2026 is nu geopend en gratis tot 5 mei. Daarna bedraagt de registratie € 56 en geeft toegang tot de beursvloer, conferenties en netwerkmogelijkheden, inclusief het Cyber Startup Programme.

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Phishing
    Security & Awareness

    Belgisch slacht­of­fer van online-fraude verliest gemiddeld 4.000 euro, Ne­der­lan­der 820 euro

    Security & Awareness

    Kort: Wantrouwen in niet‑Europese routers, cybercrimineel dol op remote access-tools (en meer)

    Overheid

    AIVD mag effectiever filteren

    Security & Awareness

    Digitale soevereiniteit bestaat niet in zwart-wit

    Security & Awareness

    WK 2026 luidt nieuw tijdperk van ai-gedreven cyberaanvallen in

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs