Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Kerio MailServer 6.5 biedt verbeterde Outlook-synchronisatie

19 februari 2008 - 13:09ActueelCloud & Infrastructuur

Kerio Technologies, leverancier van beveiligingssoftware en MailServers, introduceert de nieuwe versie van Kerio MailServer. Versie 6.5 beschikt over een nieuwe Kerio Outlook Connector, waarmee volledige, veilige toegang tot alle Outlook-gegevens wordt verkregen.

Daarnaast is er een CalDAV-server geïntegreerd. Gebruikers kunnen hiermee groepsagenda’s delen en eenvoudig meetings plannen via verschillende soorten agenda’s zonder veel administratie.

Afspraken maken in verschillende agendasystemen
CalDAV is een open agendastandaard waarmee het gemakkelijker is om afspraken te plannen in verschillende agendasoftware. Als onderdeel van Kerio MailServer 6.5 werkt de CalDAV server samen met Apple iCal, Microsoft Outlook, Microsoft Entourage, Windows Mobile en Palm Treo smartphones. Elke PC- en Mac-gebruiker kan daarmee kiezen voor bijna alle agenda-applicaties.

De Kerio Outlook Connector synchroniseert naast e-mail ook PIM-data, zoals agenda- en contactgegevens, notities en taken. Alle groupware-gegevens worden veilig bewaard in de nieuwe offline data-opslag, waardoor Outlook-gebruikers niet altijd afhankelijk zijn van een internetverbinding. Kerio MailServer is daarmee het alternatief voor Microsoft Exchange voor het midden- en kleinbedrijf

Kerio MailServer is direct te verbinden met mobiele apparaten die voorzien zijn van Microsoft ActiveSync zoals Windows Mobile, Palm Treo en Symbian. Naast de groupware-functionaliteit biedt deze MailServer ook antivirus- en antispam-bescherming en gebruikersmanagement via Active of Open Directory en automatische back-up en archivering.

Betere zoekopties
De nieuwe lokale data-opslag verbetert de ‘full-text’-zoekmogelijkheden binnen Outlook of via de Google Desktop. Gebruikers vinden snel wat ze zoeken door een zoekopdracht uit te voeren op woorden in de kop of in het volledige bericht.

"Outlook wordt door heel veel bedrijven gebruikt. In combinatie met Kerio MailServer hebben Outlook-gebruikers veel meer mogelijkheden dan bijvoorbeeld met Exchange", zegt Michel van Osenbruggen, directeur BIT, distributeur van Kerio in Nederland. "Dit maakt de Kerio MailServer nog aantrekkelijker. Zowel voor kleinere klanten met één of een aantal accounts tot klanten met heel veel accounts."

Prijs en beschikbaarheid
Kerio Mailserver 6.5 is beschikbaar voor een adviesprijs vanaf 349 euro.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Schneider Electric in­tro­du­ceert koel­ma­chi­nes voor ai-datacenters

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Flagshipstore Amac op Zuidas, partnerschap Fujitsu en Anthropic (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Amerikaanse foundry Polar gaat Nexperia-chips maken

    Cloud & Infrastructuur

    KPN met Duitsers in soevereine cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: TCS komt met variabele soevereine cloud, onderzoek PwC naar de data-economie (en meer)  

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs