Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

BitDefender snelst groeiende antivirus software bedrijf

21 februari 2007 - 09:44ActueelSecurity & AwarenessBitdefender

BitDefender, aanbieder van antivirus software en data beveiligingsoplossingen, was volgens IDC onderzoeksrapporten in 2005 de snelst groeiende antivirus software verkoper ter wereld.

Volgens Florin Talpes, BitDefender's CEO, is de verkoop sindsdien verder gegroeid dankzij nieuwe overeenkomsten met retailers en plaatsing van producten in Amerikaanse winkels en ketens, waaronder Fry's en CompUSA. ook zijn interne sales-afdelingen en het wereldwijde marketingteam vergroot en opent BitDefender binnenkort nieuwe vestigingen in California.

Het gaat om het rapport Worldwide Antivirus 2006-2010 Forecast Update and 2005 Vendor Analysis van onderzoeksbureau IDC. Daarin staat dat door de aanhoudende dreiging van Trojans, virussen en wormen IDC verwacht dat de antivirus (AV) markt wereldwijd zal groeien van $4,3 miljard in 2005 naar $7,3 miljard in 2010. Dit staat voor een gemiddelde jaarlijkse groei van 11 procent. Alleen al in 2007 verwacht IDC een wereldwijde groei van 13,6 procent in de antivirus markt.
 
"Naast onze eigen inspanningen, ontdekken verschillende grote software ontwikkelaars het potentieel van Roemeense technologiebedrijven, die ver uitsteken boven de huidige marktleiders die beveiligingssoftware ontwikkelen", volgens Talpes. "Met dit in ons achterhoofd, verwachten we dat BitDefender consumenten en bedrijven de sterkste beveiligingsoplossingen blijft aanbieden terwijl het zijn positie als marktleider verder versterkt."
 
Momenteel is de Roemeense antivirusoplossing het best verkochte beveiligingsproduct in de Franse retail, waar het wordt aangeboden via partner Editions Profil aan distributiekanalen als FNAC, Cora, Carrefour en Auchan. In 2006 kwam BitDefender op de vierde plaats terecht in de Duitse retailmarkt en toont de eigen database een positieve groei in Nieuw Zeeland (Noel Leeming retailketen), Zuid-Afrika (Incredible Connection en HIFI Corp), Chili en andere Latijns-Amerikaanse markten (GTC Group-Ripley, Microplay, Paris) en Australië.
 
BitDefender ontving naast de ‘Best Buy'-certificering van PC World USA ook de ‘Checkmark Premium' certificatie van de West Coast Labs en VB 100% van Virus Bulletin. Toonaangevende publicaties en testlaboratoria wereldwijd kenden BitDefender in 2006 de eerste plaats toe in vergelijkende testen.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    OpinieSecurity & Awareness

    5 stappen ter voorbereiding op de verkorte levensduur van TLS-certificaten

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs