Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Parallels helpt partners aan meer omzet

21 augustus 2009 - 11:114 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyParallels
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Tijdens de partner roadshow van Parallels, leverancier van virtualisatie en automatisering, richt Parallels zich specifiek op partners en andere internet service providers, cloud service providers en independent software vendors (ISV’s).

De EMEA Partner Roadshow biedt deelnemers een stappenplan voor het implementeren van applicaties en services in een gehoste omgeving. Tijdens de roadshow wordt gedemonstreerd hoe hosters white-label reselling kunnen gebruiken om een lucratief indirect kanaal met een breder portfolio te creëren. Daarmee kunnen wederverkopers hun unieke merknaam onafhankelijk blijven gebruiken en klantloyaliteit behouden.

White-label reselling stelt internet service providers in staat om SaaS-applicaties opnieuw te verkopen en te leveren aan het midden- en kleinbedrijf (MKB). Voorbeelden van deze applicaties in een gehoste omgeving zijn Microsoft Exchange, Windows SharePoint en Microsoft Office Communications Server (OCS). In het SaaS-model kunnen gebruikers een maandelijks abonnement nemen op de gewenste applicaties; dit betekent dat ze deze niet hoeven te kopen. Deze pay-as-you-go aanpak biedt het MKB gebruiksvriendelijke en goedkope services.

De resultaten van een onderzoek, uitgevoerd door IDC in april 2009, tonen dat de groei in de SaaS-markt zal blijven doorgaan; ondanks – en in sommige gevallen juist door – de slechte economie. De SaaS-markt in het algemeen zal groeien van 237 miljoen euro in 2004 naar 6.005 miljoen euro in 2013. Hieruit, en uit andere onderzoeken recentelijk door IDC uitgevoerd, blijkt dat SaaS is geaccepteerd door het merendeel van de Europese organisaties. Het resulteert in een continue sterke groei waardoor SaaS de rijzende ster in de Europese softwaremarkt is.

"Nu we Parallels hebben ingezet, stijgt onze omzet, kunnen we onze nieuwe services sneller implementeren en de operationele kosten verlagen", zegt Dan Germain, CTO bij Cobweb Solutions. "Het was voor ons van groot belang dat we een provider vonden die ons met de white-label services op een goede manier kon ondersteunen. Dit moest zowel op modulair als op infrastructureel niveau, zodat onze partners de Cobweb services kunnen resellen via hun eigen merk. Parallels maakt het mogelijk om Cobweb en de resellers de voordelen te bieden van oplossingen van meerdere leveranciers en flexibele facturering en administratie binnen de verschillende aangeboden services. Door Parallels kan Cobweb zijn omzet via elke klant kan laten stijgen, zowel nu als in de toekomst."

Met White Label Reselling kunnen internet service providers services aan hun klanten delegeren om deze te resellen en zo een breder applicatie-aanbod te hebben. Door White Label Reselling hebben de hosters niets te maken met de uitgebreide infrastructuur­kosten die hand in hand gaan met het zelf creëren en distribueren van de applicaties. Iedereen kan met White Label Web hosting zijn eigen web hosting business leiden, terwijl ze de eigenlijke ruimte op de web server en services huren of kopen van een bekende hosting provider. Wederverkopers hoeven geen enorme investeringen te doen in de onderdelen (ofzo iets) die een web hosting service vormen, zoals web servers, netwerkverbindingen, data center personeel, server beheerders, server support technici en de web server software en systeem licenties.

"Network Group gebruikt Parallels voor het evenwicht tussen een verfijnde aanpak om ict-resellers de best mogelijke technologie te leveren en vanaf het begin mee te groeien met ’the cloud’", zegt Johan Vansimpsen, CTO en mede- oprichter bij Network Group Europe. "We richten ons op het bieden van een volledige gehost communicatie platform voor resellers. Met Parallels zijn we nu in staat om nieuwe diensten vijf keer sneller te implementeren. Logisch dus dat wij ook vijf maal meer omzet verwachten. Parallels zorgt er ook voor dat network group systems integrators (SI’s) en value added resellers (VAR’s) een snelle toegang tot de markt hebben. Dat biedt hen de snelste route naar klanten die vertrouwen op de levering van de meest flexibele software en diensten tegen de beste prijs."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs