Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Hulp voor ploeterende managers

14 augustus 2009 - 09:06OpinieCarrière
Melvin Harmsen
Melvin Harmsen

Wie vandaag de dag een nieuwe baan zoekt, kijkt niet puur meer naar salaris. Goede secundaire voorwaarden en flexibiliteit zijn steeds belangrijker. Daarnaast worstelen veel managers met vraagstukken over de juiste werk-privébalans van hun medewerkers. Flexibel werken biedt een mogelijkheid om goede secundaire voorwaarden en de juiste balans tussen werk en privé te combineren. Managers slaan hiermee twee vliegen in een klap: tevreden medewerkers die goed werk leveren én productief zijn.

Voor flexibel werken zijn tegenwoordig legio oplossingen die hun weg vinden naar de klant. Klanten worden doordrongen van de voordelen van flexibel werken. Aan de hand van vijf functies geef ik handvatten om deze voordelen voor het voetlicht te brengen.

Ten eerste is bereikbaarheid onder één nummer een groot voordeel. Zo krijgen collega's elkaar eenvoudig te pakken en is het niet nodig klanten een aantal keer door te verbinden. In de tweede plaats zorgt berichtenbeheer ervoor dat alle typen berichten, van voicemail tot fax en van e-mail tot sms, te openen zijn op een pc, telefoon of ander draadloos toestel. Medewerkers communiceren hierdoor efficiënt en hoeven minder vaak fysiek op kantoor aanwezig te zijn. Contactgegevens en bedrijfsinformatie die wereldwijd voor iedere medewerker toegankelijk zijn, is een derde functie die flexibel werken stimuleert. De vierde functie, het managen van persoonlijke gegevens, helpt gebruikers hun tijd zo effectief mogelijk in te delen met taakbeheersoftware die onderscheid maakt tussen dringende verzoeken en standaardafspraken. Ten slotte bel- en conferentiebeheer. Dit biedt de mogelijkheid om telefoongesprekken te initiëren en aan te nemen op elke telefoon, waar een medewerker ook is. Voeg videoconferentiemogelijkheden toe en een thuiswerker is vanuit huis aanwezig bij een vergadering.

Flexibel werken biedt de ruimte om werkzaamheden efficiënter en sneller te doen, zo blijkt uit recent onderzoek onder werknemers in Europa en Rusland. Een verkoopargument waar niemand omheen kan. Wie wil er nu geen effectiever opererend bedrijf? Uit dit onderzoek kwam tevens naar voren dat 85 procent denkt dat flexibiliteit nieuwe banen creëert, mensen aan het werk houdt en nieuwe kansen biedt voor mensen die willen terugkeren in het arbeidsproces.

Melvin Harmsen, channel manager Avaya Nederland

Eerder verschenen op Channelweb.nl.

Meer over

HNW

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Vlaams Parlement zoekt ciso

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    Eén reactie op “Hulp voor ploeterende managers”

    1. Nick schreef:
      15 augustus 2009 om 12:35

      Ik wordt zo moe van dit soort reclamepraatjes van leveranciers die zich niet kunnen voorstellen dat er ook organisaties zijn die anders werken dan de hunne.

      Alsof je met de inzet van wat apparatuur alle communicatieproblemen de wereld uithelpt. flexibel werken is niet gelijk aan dag- en nacht bereikbaar zijn, hoe graag managers dat ook willen. Bovendien hebben de meeste managers geen idee hoe zi hun medewerkers op afstand kunnen aansturen. zeker in tijden van crisis vallen zij snel terug in het aloude “managing by walking arround”.
      Moraal van dit verhaal; leer eerst de managers een nieuwe stijl van leidinggeven op afstand aan voordat je een bulk apparatuur de organisatie laat invliegen.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs