Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Deloitte nomineert rijzende sterren in technologieveld

03 september 2008 - 14:133 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDeloitte

Deloitte heeft de namen bekend gemaakt van de jonkies die in de Technology Fast 50 strijden in de categorie Rising Star. In deze categorie worden bedrijven niet beoordeeld op omzetgroei. Een vakjury beoordeelt de inschrijvingen, waarbij gekeken wordt naar de omzetpotentie.

Voor het negende jaar organiseert Deloitte de Technology Fast 50 waarbij bedrijven onder meer beoordeeld worden op basis van percentuele omzetgroei in de voorgaande vijf jaren. Bij de jaarlijks terugkerende verkiezing van de 50 snelstgroeiende technologiebedrijven in Nederland is ook aandacht voor bedrijven die langer dan één jaar, maar korter dan vijf jaar bestaan.

De vakjury die de Rising Stars beoordeelt bestaat uit Michiel Schipperus (ISM eCompany), Elderd Land (GIMV), Rhett Oudkerk Pool (Kahuna) en Wim Hulsink (RSM).

De gelukkigen

Tot de gelukkigen behoren onder meer Service2Media, een bedrijf dat mobiele software maakt en verantwoordelijk was voor de mobiele site van de Telegraaf en een applicatie voor Olympisch nieuws bij diezelfde krant. Op de lijst prijkt ook CosmicNavigation, een ontwikkelaar van GPS navigatie producten. Zij brachten onlangs nog een digitale vaaratlas voor TomTom-navigatiesystemen uit.

Andere genomineerden zijn Clean Light, GreenPeak Technologies, IASO Backup Technology, Provalor, Scense, Skyline Diagnostics en Verum.

Booming

BackupAgent, een softwarebedrijf gespecialiseerd in online backupservice en ook genomineerd in de categorie Rising Stars is blij met de nominatie, maar niet verrast. "Onze markt is booming. In Nederland zijn wij één van de grootste spelers. We zijn op het juiste moment begonnen, eigenlijk zelfs iets te vroeg. Dat gaf ons de tijd om alles goed uit te zoeken", aldus Roland Sars, directeur marketing en mede-oprichter van BackupAgent. "Ik denk dat we ook wel degelijk een kans maken om te winnen, we zijn zo hard gegroeid. Natuurlijk ken ik de concurrentie niet, ik kijk alleen naar ons eigen bedrijf. Misschien zijn de andere negen spelers wel veel hotter."

Het bedrijf van Sars was één van de vier bedrijven die in 2007 nog wist door te dringen tot de Red Herring Global 100-lijst. Sars: "Zij vissen uit dezelfde vijver als Deloitte met de Rising Star-categorie. Ook zij kijken wanneer het bedrijf is opgericht, hoe hard het groeit." Hoewel het bedrijf vaak genoeg wordt genomineerd beschouwen ze zichzelf nog wel als een Rising Star. "We bestaan vier jaar, dus in theorie zijn we nog een start-up."

Naamsbekendheid

De mede-oprichter denkt voordeel te kunnen halen uit de nominatie: "In die zin, het is een marketingactiviteit. Je krijgt er misschien geen nieuwe klanten mee, maar het draagt wel bij aan de naamsbekendheid en de status van je bedrijf."

De genomineerde Rising Stars worden uitgedaagd voor een elevator pitch tijdens het Rising Star Event op 25 september. Tijdens dit event worden ook de winnaars bekend gemaakt.

Jonge sterren

Voor de bedrijven die deel nemen aan de jonge sterren-categorie gelden een aantal criteria. Zo moet de organisatie een technologiegerelateerd product produceren. Het bedrijf moet zelf deze technologie ontwikkelen, waarbij een deel van de omzet door deze technologie wordt gerealiseerd. De omzet van de organisatie moet in 2007 ten minste 50.000 euro zijn geweest.

De genomineerden voor de Technologie Fast 50 werden eerder deze week bekend gemaakt. Van de 50 namen bleek Amsterdam de lijst te domineren met 13 genomineerden. De deelnemers kunnen afkomstig zijn uit de publieke en private sector en omvatten alle technologie segmenten waaronder software, internet, biotech/ life sciences, computers/ randapparatuur, halfgeleiders, communicatiemiddelen/ netwerken en media/ entertainment.

Bron foto: jared (CC)

Meer over

ArchitectuurDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs