Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Analytics

Information Builders levert BI-oplossing Plainwater

26 juni 2017 - 09:43ActueelData & AIBusiness ObjectsInformation BuildersMicrosoftSAP
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Information Builders heeft de business intelligence (bi)-oplossing van de Haagse startup Plainwater toegevoegd aan het Information Builders Analytics Accelerator-programma. Dit modulaire programma maakt volgens de in Amstelveen gevestigde leverancier gerichte oplossingen voor bedrijven mogelijk.

Tiemen van der Tuijn, partner bij Plainwater: ‘We zien bij klanten een groeiende behoefte aan een compleet, betrouwbaar inzicht op basis van gecombineerde data uit alle onderdelen van de organisatie. Met het Information Builders-platform kunnen we onze klanten snel en gericht helpen. Dat is mogelijk zonder elke keer opnieuw alle onderdelen te hoeven bouwen of het complete systeemlandschap overhoop te halen. Door de modulaire opbouw van Information Builders gebruiken we precies wat we nodig hebben om data te visualiseren, te integreren en te beheren.’

Analyse data-assets

Martijn Möllmann, senior partnermanager EMEA bij Information Builders: ‘De toetreding van Plainwater aan het Information Builders Analytics Accelerator-programma verbreedt de mogelijkheden om onze oplossingen te leveren aan een scala van nieuwe klanten. Elk bedrijf, ongeacht omvang, moet in staat zijn bestaande data-assets te analyseren, zodat het beter geïnformeerde beslissingen kan nemen.’

Information Buillders biedt softwareoplossingen voor business intelligence en analytics. Het bedrijf, in 1975 opgericht, heeft naast het hoofdkantoor in New York vestigingen over de gehele wereld. In Nederland heeft de leverancier een kantoor in Amstelveen.

Het in Den Haag gevestigde Plainwater adviseert bedrijven rondom architectuur, datawarehousing, rapportages en dashboards. Het bedrijf gebruikt hierbij SAP Netweaver, het Information Builders-platform en Microsoft BI, aangevuld met Business Objects-reporting tools. De onderneming is opgericht in 2015.

Meer over

Business IntelligenceDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs