Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Comparex, becom en InforsaCom verder onder TDM-vlag

23 april 2007 - 15:20ActueelGovernance & PrivacyBecomComparexInforsaComTDM Holdings
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De it-systemintegrators becom en InforsaCom, alsook de nieuw opgerichte consulting- en services groep InDemand hebben zich geschaard onder TDM Holdings. Het onlangs overgenomen Comparex Nederland gaat onder InforsaCom Nederland verder.

TDM Holdings is een onderneming naar Nederlands recht en heeft zijn zetel in Naarden. De directie van TDM bestaat uit Terence Bruyn (ceo), Detlef Linde (coo) en Max Brus (cfo). De drie divisies hebben ieder een zelfstandig operationeel management.

De becom-groep met vestigingen in Nederland, Duitsland en Zwitserland blijft een it-infrastructuurspecialist met focus op IBM-producten. De InforsaCom-groep met vestigingen in Nederland, Duistland en Oostenrijk zal zich als multi-brand systemintegrator profileren. De gezamenlijke consulting- en services-portfolio is in de InDemand groep verenigd.

In het verlengde van de ingezette internationaliseringsstrategie heeft TDM op 6. april 2007 de Nederlandse tak van Comparex Duitsland overgenomen. Dit bedrijf zal als InforsaCom Nederland gaan opereren. De onderneming werkt volgens de multi-vendor strategie. Andrew Loedolff blijft managing director.

Zelfstandig opererende divisies
"Zelfstandige divisies en heldere doelstellingen karakteriseren de nieuwe structuur van de groepsorganisatie", zegt Detlef Linde, coo van TDM Holdings. "Naast de uitbreiding van het reseller-portfolio van becom en InforsaCom streven wij in de komende tijd naar een duidelijke groei van onze consulting- en services divisie InDemand. Bovendien zal TDM Holdings zeker stellen dat de kennis- en productenportfolio van de groepsorganisatie in zijn geheel ter beschikking staat van haar klanten."

Terence Bruyn, ceo van TDM Holdings: "Hoewel elke divisie zijn eigen taken en doelstellingen heeft en autonoom opereert, verbindt ons allen een gemeenschappelijke cultuur van professionaliteit, integriteit en passie. Daarnaast is er een duidelijke overkoepelende visie. Wij willen beproefde en toonaangevende oplossingen bieden voor kwalitatieve, innovatieve en kostenefficiënte it-infrastructuren samen met benodigde consulting- en services diensten."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    shutterstock_2726036819 Ivan Marc
    Data & AI

    Kort: EU-regeldruk leidt tot id-hub, Gartner verwacht groei wereldwijde it-bestedingen (en meer)

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    Governance & Privacy

    HCC! waarschuwt tegen overname van Solvinity door Amerikaanse Kyndryl

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan techniek

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs