Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco ziet oneindig veel mogelijkheden

09 april 2008 - 22:12ActueelInnovatie & TransformatieCisco

Cisco zegt tegen zijn partners dat ze samen oneindige mogelijkheden hebben om door te groeien. Dat moet onder andere gebeuren door meer Advanced Technologies te verkopen, Web 2.0 technologie volop toe te passen en de onderlinge samenwerking tussen Cisco, partners en klanten te bevorderen.

Dit zegt Keith Goodwin, senior vice president worldwide channels Cisco, op een keynote tijdens de Cisco Partner Summit 2008 in Honolulo Hawaii. Het thema van dit jaar is ‘Infinite possibilities’. Goodwin vertelt: "De toekomst van Cisco en zijn partners zit in oneindig veel mogelijkheden. Als bedrijf zien we dat we met partners flink doorgroeien. We haalden 17 procent groei in eerste helft van het fiscale jaar 2008. 26 procent van de business bestaat uit de verkoop van Advanced Technolgies. Onze Value Incentive Programma (VIP) groeide met 31 procent in het laatste jaar. In 2004 gaven we via het VIP 11 miljoen dollar aan partners, nu is dat 1,5 miljard dollar. Dat komt omdat veel partners meer investeren in Advanced Technologies, zoals voice, security en wireless." Een ander incentive programma, OIP (Opportunity Incentive Program), groeide met 35 procent. Het Cisco Managed Services Channel programma groeide het afgelopen jaar, met deelnemers zoals Getroncis, NextiraOne, Dimension Data, BT en Accenture."

Goodwin zegt dat consumenten zeer tevreden zijn over de Cisco partners. Hij ziet voor de toekomst nog meer mogelijkheden: "We kunnen verder groeien, er liggem veel kansen in Advanced Technologies, services, nieuwe klanten, Industry Solutions en opkomende economieën. Ook kunnen partners meer Cisco Data Center oplossingen verkopen. Dat is een markt van 10 miljard dollar en 4 miljard dollar in services. Partners mogen ook de software as a service van WebEx verkopen. Dat gaat via partners. Dus niet direct. Partners kunnen dus extra omzet pakken."

Goodwin zegt dat Cisco partners helpt met het vinden van nieuwe medewerksters, via het Partner Talent Network. "Het werven van nieuwe talent is de belangrijkste factor voor verdere groei voor onze partners. Cisco helpt met het werven, opleiden en binnenhouden van werknemers. Onder ander via de Partner Talent portal: Partner Talent Network. We krijgen daar elke maand 20.000 nieuwe kandidaten die zich aanmelden."

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    VU-hoogleraar Giuffrida wint pres­ti­gi­eu­ze Intel- award

    Innovatie & Transformatie

    Ministerie waarschuwt ict-werkgevers snel pensioenregeling om te zetten

    Security & Awareness

    ‘Ai net zo goed in phishen als mensen’

    Cloud & Infrastructuur

    Imec maakt qubit met ASML-lithografie

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Gedraag je!

    Innovatie & Transformatie

    Tech-corridor tussen Amsterdam en Eindhoven maakt Nederland nog sterker

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs