Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Symantec koopt eDiscovery-specialist Clearwell

20 mei 2011 - 07:54ActueelCloud & InfrastructuurFox-ITSymantec
Witold Kepinski
Witold Kepinski

Symantec, leverancier van beveiliging- en dataopslagoplossingen, is van plan eDiscovery-specialist Clearwell Systems over te nemen voor een bedrag van voor 390 miljoen dollar. De technologie van Clearwell wordt daarna geïntegreerd in Symantec’s Enterprise Vault-oplossing.

Symantec zegt door de overname van Clearwell Systems een compleet eDiscovery- en archiveringsoplossing te leveren. Bij Electronic Discovery (eDiscovery) kunnen opgeslagen elektronische gegevens worden bewaard, doorgezocht en uitgewisseld worden. Vaak worden de documenten als bewijs gebruikt, bijvoorbeeld bij een rechtszaak, een audit, een onderzoek of een verzoek om informatie.

De software van Clearwell was al geïntegreerd met Symantec's Enterprise Vault-software. Symantec  verwacht verder de technologie Clearwell  te integreren met Symantec's NetBackup back-up en recovery, Data Insight en zijn data loss prevention (dlp)-software. Daardoor zegt het bedrijf een sterk beveiligde eDisocvery- en archiveringsoplossing te bieden.

Fox-IT

Volgens analistenbureau Gartner zit de eDiscovery-markt in de lift. De gemiddelde groei is nu 14 procent en in 2014 is de wereldwijde eDiscovery-markt goed voor 1,7 miljard dollar. Grote ict-bedrijven kopen daarom eDiscovery-softwarebedrijven op. Zo werd recentelijk de eDiscovery-cloudoplossingen van Iron Mountain door Autonomy overgenomen.

In Nederland wordt de de technologie van Clearwell verkocht door Fox-IT uit Delft. Fox-IT biedt Clearwell aan als een SaaS-oplossing. Gebruikers kunnen via een interface zoeken naar bijvoorbeeld, e-mails, bijlagen en andere documenten.

Meer over

ECMStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Symantec koopt dataopslagspecialist LiveOffice

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Symantec introduceert Enterprise Vault 10

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Symantec draait beste kwartaal ooit

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Symantec biedt veelzijdige opslagappliance

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs