Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Nieuwe dunne en lichte notebook en Mini PC’s van HP combineren design en mobiliteit

16 oktober 2009 - 10:27ActueelDigitale werkplekHP Inc.
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

HP lanceert nieuwe dunne en lichte notebook en Mini PC’s, waaronder de HP Pavilion dm3 serie en een ‘special edition’ HP Mini PC ontworpen door designer Tord Boontje.

HP gaf eerder dit jaar – met de introductie van de HP Pavilion dv2 – het startschot voor de categorie ‘dun en licht’: volwaardige Notebook PC’s met afmetingen en gewicht van een Mini PC. HP breidt nu het aanbod van ultra-mobiele PC-producten uit met nieuwe dunne en lichte notebooks en een HP Mini PC. Al de nieuwe Pavilion modellen zijn uitgerust met het nieuwe Microsoft besturingssysteem, Windows 7. 

· HP ProBook 5310m, ‘s werelds dunste notebook met volledige functionaliteit, voor zakelijke gebruikers
· HP Pavilion dm3, een consumenten notebook PC die prestaties, mobiliteit en een gunstig prijspeil combineert. De dm3 is voorzien van Multi Gesture op het Touchpad. Dit houdt in dat eenvoudige commando’s via het TouchPad gegeven kunnen worden. Hiermee is bijvoorbeeld scrollen door webpagina’s, bekijken en aanpassen van foto’s (zoom, rotate) mogelijk.
· HP Pavilion dm1, de goedkoopste ultra mobiele notebook met een dun en licht design
· HP Mini 110 by Studio Tord Boontje, met een 3D deksel, opgebouwd uit meerdere lagen waardoor het design op de oppervlakte lijkt te drijven
· HP Mini 110, met het nieuwste besturingssysteem, Windows 7 Starter in een design met zwarte draaikolken
· Compaq Mini 311, met het – voor een Mini PC – grootst mogelijke scherm van 11,6 inch in high definition (HD) (2) resolutie

HP’s ultra-mobiele portfolio omvat producten met schermgroottes variërend van 10,1 inch tot 15,6 inch. De keuze uit strakke designs en opvallende prints biedt zowel mannen als vrouwen een aantrekkelijk product.

"Binnen HP wordt het product design bepaald door de manier waarop mensen hun computer gebruiken. In plaats van het aanbieden van een beperkte selectie van producten op basis van prijs/prestatie, geven wij onze klanten de kans om hun notebook PC echt aan hun persoonlijke of zakelijke lifestyle aan te passen," aldus Els Ossewaarde, Country Marketing en Category Group Manager, Personal Systems Group, HP Nederland.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    SAP zet in op Joule: van assistent naar uitvoerder van be­drijfs­pro­ces­sen

    Onderwijs

    Robot achter de frituur

    IT Industry news

    Kort: Ziggo scheurt door Amsterdam en Utrecht, Duitse Plancraft actief in de bouw (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Glanzende cijfers Microsoft, toch reorganisatie

    Carrière

    Booking.com wint rechtszaak over thuiswerken

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs