Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Tata Consultancy Services krijgt nieuwe ceo

08 oktober 2009 - 09:25ActueelCarrièreComputableTCS

Tata Consultancy Services (TCS) heeft Natarajan Chandrasekaran benoemd tot chief executive officer. Hij volgt Subramanian Ramadorai (‘Ram’) op die zijn functie van bestuursvoorzitter verruilt voor de positie van niet-operationeel uitvoerend ‘vice chairman’ in de ‘board of directors’. Ramadorai treedt terug omdat het bedrijfsbeleid van de Indiase ict-dienstverlener voorschrijft dat functionarissen bij het bereiken van de pensioenleeftijd (65 jaar) hun actieve taken neerleggen.

Natarajan Chandrasekaran – ook wel Chandra genoemd – was voorheen de hoogste operationeel directeur bij TCS.  Hij was verantwoordelijk voor de invoering van een nieuwe organisatiestructuur in 2008 waarbij naast de gangbare business units ook strategische divisies werden opgezet voor innovatie en het betreden van nieuwe markten.

Chandra vertegenwoordigt TCS ook in diverse fora in de ict-sector. Hij zetelt in de bestuursraad van de National Association of Software & Service Companies (Nasscom) en is lid van het Institute of Electrical and Electronic Engineers. Hij kwam bij Tata in dienst in 1987 na afronding van zijn ‘Masters in Computer Applications’ aan het Regional Engineering College, Trichy, Tamil Nadu. Verder is hij een gepassioneerd marathonloper en nam hij onder andere deel aan de Mumbai Marathon in 2007 en 2008.

Eindhoven

TCS-topman Subramanian Ramadorai was afgelopen april nog in Nederland. Hij opende in Eindhoven samen met burgemeester Rob van Gijzel het Nederlandse servicecentrum van Tata Consultancy Services. Volgens zijn opvolger Chandrasekaran heeft Ramadorai in de afgelopen dertien jaar TCS op de kaart gezet als mondiale it-dienstverlener met een omzet van 6 miljard dollar in het gebroken boekjaar 2009. Zijn doel voor de komende jaren is dat ‘TCS zich op de wereldmarkt blijft onderscheiden en ontwikkelen, voortbouwend op de kennis en kunde van onze 140.000 medewerkers en de meerwaarde die we onze klanten bieden.’

TCS Europa
In maart maakte Computable al bekend dat TCS een nieuwe Europese directeur heeft in de persoon van A.S. Lakshminarayanan. Ook werd een nieuwe directeur Benelux – Shankar Narayanan – aangekondigd. Deze benoeming werd pas vorige maand officieel bekrachtig omdat Shankar tot die tijd nog niet in Nederland woonde.

 

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Kleuter

    Carrière

    Digitale voorvechtster Kathmann met voorkeurstemmen terug in de Kamer

    Data & AI

    Ai bij verzekeraar Achmea

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    Overheid

    NerdVote zet kandidaat-Kamerleden met ict-affiniteit in de schijnwerpers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs