Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

‘Organisaties minder goed voorbereid op calamiteiten’

07 oktober 2009 - 13:08ActueelSecurity & AwarenessSymantec
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Organisaties zijn minder goed voorbereid op calamiteiten dan ze denken. Dit staat in een onderzoek van Symantec. Met het Small Business Specialisation programma van Symantec moeten partners hierop inspelen. Bijvoorbeeld met het opzetten van een disaster recovery beleid.

Symantec publiceerde onlangs het SMB Disaster Preparedness onderzoek wat zij wereldwijd heeft uitgevoerd onder meer dan 1600 bedrijven en organisaties. In dit onderzoek zijn ook de antwoorden van meer dan 30 Nederlandse bedrijven opgenomen. Het onderzoek geeft een beeld van hoe de systemen van kleine en middelgrote bedrijven voorbereid zijn op een calamiteit.  Ondanks dat bedrijven denken dat hun systemen goed zijn voorbereid op een calamiteit, blijkt dit in de praktijk niet zo te zijn.  Tevens blijken organisaties niet goed in te zien wat voor een gevolgen een storing kan hebben voor hun organisatie. Een storing kost een bedrijf gemiddeld tientallen duizenden dollars per jaar en daarbij kan een storing het verlies van klanten veroorzaken, aldus de security leverancier.

Tegelijkertijd kondigt Symantec haar Small Business Specialisation programma aan. Ian Walker, enterprise distribution & small business sales manager Benelux, zegt dat dit programma helpt Symantec en zijn channel partners hun klanten in het midden- en kleinbedrijf beter van dienst te zijn als het gaat om het goed voorbereid zijn op calamiteiten en het op orde hebben van hun databeveiliging. Dit programma wordt geïntroduceerd aan partners met een Silver niveau of hoger en die een goed begrip hebben van de behoefte van de small business klanten.

Symantec partners met een Silver niveau of hoger, en die kennis hebben van de markt, kunnen meedoen met het Small Business Specialist programma. Partners verdienen dan ‘volume incentive rebates’ tot wel drie procent kunnen oplopen. Ook hebben ze toegang tot marketing fondsen met focus op verkoop van producten aan het mkb. Extra training is ook mogelijk.

Symantec producten die binnen het Small Business Specialist programma worden verkocht zijn: Symantec Endpoint Protection; Symantec Antivirus; Symantec Protection Suite; Symantec Multi-tier Protection; en Backup Exec & Backup Exec System Recovery.

Partners die de specialisatie willen halen, moeten met twee medewerkers een verkooptraining volgen voor vier verschillende producten: Symantec Protection Suite, Enpoint Protection, Backup Exec en Backup Exec System Recovery. Verder moeten twee mensen een technische training volgen voor de laatste drie van de genoemde producten. De verkooptraining is gratis. Voor de technische training moet betaald worden.

 

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Security & Awareness

    ChipSoft: gestolen data zijn vernietigd

    Zorg

    Dit zijn de 6 meest besproken thema’s tijdens Zorg & ICT

    Security & Awareness

    Hackers zetten ChipSoft flink onder druk

    Security & Awareness

    Data van vrijwel alle inwoners buitgemaakt bij cyberaanval Epe

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs