Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Inrichting telefonieomgeving

09 juli 2015 - 08:11Awards NieuwsCloud & InfrastructuurMitel NetworksStrictZetacom
Redactie Computable
Redactie Computable

Het Oogziekenhuis Rotterdam, Zetacom, Mitel en Strict Consultancy zijn genomineerd voor de Computable Award partnerproject van het jaar. Het Oogziekenhuis Rotterdam heeft met behulp van Strict gekozen voor Zetacom om de telefonieomgeving te vervangen door de Mitel-omgeving.

Het Oogziekenhuis Rotterdam vervangt de verouderde telefonieomgeving. Hiervoor is opnieuw gekozen voor een telefonieomgeving van systeemintegrator Zetacom. Voor de ruim vijfhonderd gebruikers worden naast de vaste bureautoestellen ook unified communications clients op de werkplek ingericht. De Mitel-telefonieomgeving is optimaal voorbereid op een toekomstige gsm-integratie. Op dit moment maakt al ruim 25 procent van de ziekenhuizen gebruik van een oplossing van Zetacom.

Met de inrichting van de telefonieomgeving wordt een verouderde omgeving vervangen, de gebruiksvriendelijkheid geoptimaliseerd en de bereikbaarheid vergroot. Via unified communications zijn gebruikers in staat om bijvoorbeeld hun vaste telefoon en mobiel te integreren, hebben zij toegang tot uitgebreide aanwezigheidsinformatie van collega’s en een geavanceerde voicemail voorziening die is geïntegreerd met de e-mailomgeving. Daarnaast wordt er voor 25 medewerkers een contact center-omgeving ingericht die ervoor zorgt dat een oproep zo snel mogelijk bij de juiste medewerker kan worden afgeleverd. 

Redactieoordeel

Het Oogziekenhuis Rotterdam is tevreden met de geboden bereikbaarheidsoplossing van Zetacom. Ze hebben voor de integrator gekozen op basis van een zorgvuldige selectie en beoordelingstraject, dat door adviesbureau Strict werd begeleid. Zo heeft Zetacom in de afgelopen jaren kennis en expertise opgedaan bij de andere ziekenhuizen. Dit wordt ingezet om Het Oogziekenhuis verder te helpen in het verbeteren van de telefonische bereikbaarheid op korte en lange termijn.

Stemmen

De redactie van Computable heeft tien partnerprojecten genomineerd voor de Computable Awards 2015. Dit is de enige redactionele prijs die tijdens deze gala-avond wordt uitgereikt en is vooral bedoeld om bedrijven en projecten in het zonnetje te zetten die geen nominatie voor de Computable Awards 2015 in de wacht hebben gesleept. De selectie is tot stand gekomen op basis van eerdere voordracht voor de awards, praktijkverhalen op Computable.nl en ontvangen persberichten. De markt mag door middel van de poll bij de redactie van Computable aangeven wie er zou moeten winnen.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Samenwerken
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Computable nomineert 10 partnerprojecten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs