Inter Access is genomineerd voor de Computable Award voor meest maatschappelijk verantwoorde ict-onderneming van het Jaar 2008.
Inter Access krijgt deze nominatie voor de ict-projecten van het bedrijf in Afrika. Sinds 2006 ondersteunt Inter Access belangeloos ict-projecten in West-Afrika, in samenwerking met het International Institute for Communication and Development (IICD). Senior consultants krijgen de kans om in dit deel van de wereld een steentje bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van het land. Er zijn projecten afgerond in Burkina Faso, Ghana en Oeganda.
Inter Access is dienstverlener voor de ontwikkeling en het beheer van de informatievoorziening van middelgrote en grotere organisaties in de publieke sector, zorg, handel, industrie en financiële dienstverlening. Het bedrijf kiest voor het toepassen van op standaarden gebaseerde technologie van onder meer IBM, Microsoft, Oracle en SAP.
Inter Access is actief in Nederland en België. Er werken ruim 1100 medewerkers.
Meer informatie: http://www.interaccess.nl/
http://www.interaccess.nl/nl/Nieuws/Persberichten/consultants_voor_afrika/Pages/default.aspx
De concurrentie
Genomineerd voor dezelfde award zijn:
Computable.nl over SLTN Inter Access
Vreemdelingenketen huurt voor 32 miljoen aan ict in
SLTN richt cloudwerkomgeving in bij Vivium Zorggroep
Fries Film Archief stelt digitaal erfgoed veilig
SLTN en HPS sluiten pact voor telecom in cloud
RTV Utrecht gaat ‘gewoon sneller werken’
SLTN Inter Access vernieuwt infra gemeente Haarlem
SLTN zet SRK Rechtsbijstand in de cloud
Data recovery zorgt voor continuïteit bij JVCKenwood
SLTN Inter Access bezorgt AEB flexibele werkplek