Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Splunk hoofdkantoor San Francisco

Splunk lijft cloud monitor SignalFx in

22 augustus 2019 - 09:27ActueelData & AISplunk Nederland
Diederik Toet
Diederik Toet

Splunk legt ruim een miljard dollar neer voor SignalFx. Het databedrijf uit San Francisco breidt ermee zijn huidige portfolio van it-beheerproducten uit met cloud monitoring en performance management voor applicaties en microservices. Het is voor Splunk de grootste overname tot nu toe.

SignalFx biedt enkele saas-producten waarmee je de prestatie van cloud-infrastructuur, microservices, containers en cloud-applicaties in realtime in de gaten houdt. Naar eigen zeggen kunnen de producten binnen enkele seconden verstoringen in de cloud achterhalen en hun oorzaken blootleggen. Dit gebeurt aan de hand van advanced analytics en datawetenschap.

Dataplatform

Splunk integreert de producten van SignalFx in zijn huidige dataplatform, zodat klanten hun applicaties, ict-infrastructuur en data vanuit één omgeving kunnen monitoren. Daarbij maakt het niet uit of deze onderdelen in de cloud of in een lokaal datacenter staan. De hoeveelheid data is evenmin van belang.

Splunk is opgericht in 2003 en ondersteunt organisaties bij het achterhalen en gebruiken van big data. Het gaat daarbij om allerlei soorten data, ook die afkomstig is van iot-apparatuur. De gegevens worden verwerkt, geïndexeerd, gecorreleerd, doorzoekbaar gemaakt en getoond in dashboards en rapportages.

Meer over

Cloud ServicesOvernameSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    Internet of things
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Splunk helpt industrie met internet of things

    Buttercup tijdens Splunk .Conf2017
    AchtergrondData & AI

    Een paard in de gang bij Splunk

    ActueelData & AI

    Splunk steunt op herstel in laatste kwartaal

    Splunk hoofdkantoor San Francisco
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Film- en tv-producent combineert Diamanti en Splunk

    Puzzel
    ActueelSecurity & Awareness

    Ivanti koppelt Neurons-platform met Splunk

    Cloudeducatie
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google Cloud en Splunk in strategisch partnerschap

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs