Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
data science business intelligence

Microsoft: versnel data science met pre-built ai

24 oktober 2019 - 09:14ActueelData & AIJaarbeursMicrosoft
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Hoe kun je snel starten met ai en machine learning op basis van voorgeprogrammeerde modellen? Daarover vertelt datawetenschapper en cloud-architect Megan Bloemsma van Microsoft tijdens ict-vakbeurs Data & Cloud Expo in de Jaarbeurs.

Wat is ai en machine learning nou eigenlijk? Waar staan we nu? Welke modellen zijn er al ‘out-off-the box’ beschikbaar?

Tijdens de sessie Data science op de cloud, zo versnel je met pre-built AI, vertelt Megan Bloemsma van Microsoft hoe datawetenschappers hun werk kunnen versnellen door voorgeprogrammeerde modellen te gebruiken. Ze gaat in op pre-built ai-toepassingen en geeft voorbeelden uit de praktijk.  

Bloemsma is in haar dagelijkse werk voor Microsoft actief als data scientist en cloud solution architect. In die rol helpt ze bedrijven en organisaties met het creëren van waarde uit data. Ze is gespecialiseerd in advisering over algoritmes en machine learning en deelt graag haar kennis en ervaring met de bezoekers van de ict-vakbeurzen, Data & Cloud Expo en Infosecurity.nl

Bloemsma spreekt donderdag 31 oktober 2019 van 15.00 uur tot 15.45 in theater 4. Schrijf je hier in voor gratis toegang tot de ict-vakbeurszen Infosecurity.nl, Data & Cloud Expo en het uitgebreide keynoteprogramma.

AI hoofdthema ict-vakbeurzen Jaarbeurs

Het hoofdthema van de vakbeurzen Infosecurity,  Data & Cloud Expo is Artificial Future. Tijdens die beurzen, die 30 en 31 oktober 2019 plaatsvinden in de Jaarbeurs in Utrecht, gaan meerdere sprekers in op het onderwerp ai.

Bekijk via onderstaande links meer info over de ai-sessies in het sprekersprogramma van Computable:

–AI bij de Belastingdienst
–AI in een bi-modal security aanpak
-AI moet eerlijker en inclusiever, oprichter Civic AI-lab
–Demo: AI & IoT ‘powered by’ Azure
–Deep Learning for Inspection at Tata Steel
–Hoe kan AI ons helpen bij audits en certificeringen?
–AI From Idea to Solution: the key ingredients to successfully applying AI

Registreer hier voor gratis toegang tot de beurs en keynotes. 

Meer over

ConsultingKunstmatige intelligentie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    IBM geeft cloud- en ai-mogelijkheden een upgrade

    ActueelData & AI

    Belastingdienst belooft meer openheid over ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs