Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Brunel en Kforce in online-detachering

24 oktober 2000 - 22:00ActueelCarrière
Sjaak Smakman
Sjaak Smakman

De slechts een paar weken oude alliantie tussen detacheerder Brunel en de Amerikaanse branchegenoot Kforce krijgt concreet vorm.

Gisteren presenteerden de twee bedrijven een nieuwe wereldwijde Internet-dienst die zich richt op de hoger opgeleide werknemer. Brunel denkt met de Internet-sitehttp://www.brunelhighQ.com sneller en efficiënter te gaan werken.
Begin deze maand kondigden Brunel en Kforce een strategische alliantie aan. De partners maken vooral gebruik van elkaars klantenbestanden en Internet-technologie. Kforce neemt de markt in de VS voor zijn rekening, terwijl Brunel zich richt op Europa, Zuidoost-Azië en Canada. Brunel-topman Van Barneveld verwacht dat binnen een half jaar 20 procent van de plaatsingen via het Internet verloopt.
De virtuele marktplaats moet ervoor zorgen dat bedrijven en gedetacheerden elkaar binnen vier weken vinden. Nu duurt dat nog zes tot acht weken. De medewerkers van Brunel zijn achter de schermen nauw betrokken bij het vinden van een tijdelijke baan. Dat is nieuw, weet het bedrijf. "De concurrentie werkt niet met een persoonlijke zaakwaarnemer op Internet", weet Van Barneveld.
Hoewel Van Barneveld het woord niet in de mond wil nemen, zien veel analisten er nog wel een fusie van komen. Beide bedrijven mikken op dezelfde markt voor hoger opgeleiden. Daarnaast is de geschatte beurswaarde van de twee ondernemingen ongeveer gelijk. Het verschil zit in het aantal werknemers: Kforce heeft 2000 mensen in dienst, tegenover Brunel zeshonderd. Vorig jaar mislukte nog de fusie tussen Brunel en de Nederlandse branchegenoot Unique. Vervolgens kwam Brunel in de problemen.
Brunel is overigens aan de late kant. Randstad, Newmonday, Vedior en Expectra gingen de detacheerder al voor. Een Nederlandse en een Duitse site zijn inmiddels in de lucht, de Belgische komt snel, en de komende maanden moeten er ook speciale op Groot-Brittannië, Frankrijk, Zwitserland en Oostenrijk toegesneden sites komen.
 

Meer over

Detachering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Python-stichting wijst forse overheidssubsidie af door controversiële voorwaarden

    Carrière

    RightBrains maakt de winnaars van de 2025-awards bekend

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Kleuter

    Carrière

    Digitale voorvechtster Kathmann met voorkeurstemmen terug in de Kamer

    Data & AI

    Ai bij verzekeraar Achmea

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs