Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Curator krijgt bod op NH Corporate Training

25 juni 2010 - 12:44ActueelCarrièreNew Horizons
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

Er heeft zich een potentiële koper gemeld voor de failliete ict-opleider NH Corporate Training, meldt curator Maurits Renzen. 'Ik heb een bieding binnen, maar ook andere partijen zitten op het vinkentouw.' Direct na zijn aanstelling ontsloeg de curator het voltallige personeel. Het gaat om 65 medewerkers en vijf stagiaires.

Curator Maurits Renzen wil niets kwijt over de fraude door een medewerkster die volgens directeur/eigenaar Camiel de Clercq van NH Corporate Training de directe aanleiding was voor het faillissement van zijn ict-opleidingsbedrijf. 'Ik heb daar op dit moment niets over te melden', zegt curator Renzen. Hij is de komende dagen bezig met de inventarisatie van de boedel van het bedrijf en het onderzoek naar een mogelijke verkoop.

Het faillissement, dat op 22 juni 2010 werd uitgesproken door de kantonrechter in Breda, werd aangevraagd door huisbankier Rabobank in Rotterdam. 'Maar er liepen meer aanvragen voor een faillissement', zegt Renzen. 'Was het niet de bank geweest, dan was er wel een andere aanvrager gekomen.' De bank had eerder al het krediet van het NH Corporate Training opgezegd.

Franchisecontract

NH Corporate Training dreef vijf opleidingscentra in Amsterdam, Den Haag, Groningen, Rotterdam en Zwolle onder de merknaam New Horizons. Het bedrijf raakte in de problemen toen de franchiseorganisatie eind april het contract opzegde. Daardoor kon NH Corporate Training niet langer de merknaam, lesmethode en -materialen van New Horizons gebruiken.

De franchise is door New Horizons doorverkocht aan investeerder Erik Boersma uit Elburg. Boersma kocht in februari 2010 uit een faillissement de twee New Horizons-vestigingen in Utrecht en Apeldoorn. Op basis van zijn tweede franchise wil hij op korte termijn vestigingen openen in het gebied waarin NH Corporate Training actief was.

Meer over

Faillissementen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    vrouwe justitia rechter rechtszaak rechtbank
    ActueelCarrière

    NH Corporate Training is failliet na fraude

    vrouwe justitia rechter rechtszaak rechtbank
    ActueelCarrière

    Rechter verbiedt misbruik naam New Horizons

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    New Horizons kan salarissen niet uitkeren

    Training
    ActueelCarrière

    New Horizons doet cursussen in uitverkoop

    vrouwe justitia rechter rechtszaak rechtbank
    ActueelCarrière

    Belastingdienst legt beslag bij New Horizons

    student vrouw leren laptop computer
    ActueelCarrière

    Boersma aast op alle New Horizons-vestigingen

    11 reacties op “Curator krijgt bod op NH Corporate Training”

    « Oudere reacties
    1. Rob schreef:
      6 juli 2010 om 12:07

      Heren, het verhaal is niet nieuw. Reeds 3 jaar geleden heeft MR de boel al behoorlijk in de soep laten lopen ( buitenproportionele declaraties zonder bonnen ), de toenmalige boekhouder, deed ook al een greep in de kassa van ca. 75 K en verdween….niets nieuws onder de horizon. Prijzen t.o.v. de concurrentie waren schofterig laag, er werd geen winst gemaakt, al jaren niet, maar met het incasseren ( vooruit ) van nog af te handelen trainingstrajecten kom je een heel eind. Het ene gat werd met het andere gat gedicht. De vorige eigenaar is de dans ontsprongen, gelukig voor hem…..CDK en MR hebben er echt een bende van gemaakt.

      Login om te reageren
    « Oudere reacties

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs