Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Ron de Mos

Ron de Mos nieuwe voorzitter Stichting CA-ICT

18 december 2017 - 09:05ActueelCarrièreCA-ICT
Rik Sanders
Rik Sanders

De Stichting Centrum Arbeidsmarktvraagstukken ICT (CA-ICT) benoemt per 1 januari 2018 Ron de Mos als nieuwe voorzitter. Hij volgt Roel Schulting op die deze functie veertien jaar heeft bekleed. De Mos ging afgelopen voorjaar na een carrière van 38 jaar met pensioen. Hij gaf de laatste jaren van zijn loopbaan leiding aan de Nederlandse tak van de Canadese automatiseerder CGI.

Scheidend voorzitter Roel Schuiting meent dat Stichting CA-ICT zich gelukkig mag prijzen met Ron de Mos als nieuwe voorzitter. ‘In hem hebben we iemand gevonden die niet alleen de materie kent en beheerst, maar ook door jarenlange ervaring een zeer goed netwerk heeft waar CA-ICT optimaal van kan profiteren.’

Volgens Ron de Mos is de digitalisering van de maatschappij en de economie een grote kans voor Nederland. ‘We hebben in ons land een aantrekkelijk vestigingsklimaat en lopen voorop in Europa als we kijken naar onze digitale infrastructuur, veiligheid en sociale stabiliteit. Maar we moeten alle zeilen bijzetten om voldoende goed gekwalificeerd personeel te krijgen en te behouden in de sector. Dat kan alleen als bedrijven, overheid en kennisinstellingen beter gaan samenwerken. CA-ICT kan deze samenwerking stimuleren.’

CA-ICT

De Stichting CA-ICT heeft als doel de werkgelegenheid in ict-functies in Nederland te ontwikkelen en uit te bouwen via onder meer her-, om- en bijscholen. Het bestuur wordt gevormd door vertegenwoordigers van werkgevers (Nederland ICT) en vakbonden (FNV, De Unie en CNV). De doelgroepen zijn ict-werknemers, mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en studenten. CA-ICT zegt in de afgelopen twintig jaar zo’n tweehonderd miljoen euro aan subsidies te hebben verstrekt voor omscholingstrajecten, bedrijfsopleidingen en werkgelegenheidsprojecten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    CA-ICT gunt it-omscholingstraject aan ITPH Academy

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    CA-ICT gunt loopbaantraject aan Info Support

    Subsidie
    ActueelCarrière

    CA-ICT vergoedt helft ICT-opleidingskosten

    ActueelCarrière

    Four IT installeert raad van advies

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs