Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Dell komt met cloud-certificering voor partners

13 april 2012 - 10:373 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Dell introduceert een Cloud Services & Solutions-certificering voor channelpartners die deelnemen aan het PartnerDirect-programma. Deze certificering stelt partners in staat om klanten cloud-diensten en -oplossingen aan te bieden die gebaseerd zijn op Dell-technologie en eigen ict-diensten.

Veel organisaties worstelen met complexe automatiseringsplatforms die hun capaciteitslimiet hebben bereikt, onvoldoende worden benut, waardevolle ruimte binnen het datacenter innemen, veel stroom en koeling vereisen en moeilijk te beheren zijn.

‘Organisaties van alle omvang zijn op zoek naar cloud computing-oplossingen die hen in staat stellen om efficiënter te werken en hun zakelijke doelstellingen te realiseren', zegt Jeroen Hagen, channel director Northern Europe bij Dell. ‘We hebben een certificeringstraject ontwikkeld dat zich kenmerkt door keuzevrijheid en flexibiliteit en partners in staat stelt om klanten aanzienlijke meerwaarde te bieden. We hebben tijd noch moeite bespaard om grondig inzicht te krijgen in de cloud-oplossingen die onze partners nodig hebben om de markt optimaal te kunnen bedienen.'

Na Amerikaanse partners komen nu ook Europese partners hiervoor in aanmerking, onder andere in Nederland en België. Binnenkort zullen partners in alle andere delen van de wereld volgen. Het certificeringstraject vormt het resultaat van een maandenlange intensieve samenwerking tussen Dell, partners en brancheanalisten. Dell wil op deze manier waarborgen dat het certificeringstraject voldoet aan de vereisten van uiteenlopende typen cloud-oplossingen, zonder voor onnodige complexiteit te zorgen.

De Cloud Services & Solutions Certification omvat drie categorieën leveranciers van cloud-diensten en -oplossingen:

– Cloud Builder – dit type partner voorziet klanten van alle diensten die nodig zijn voor het ontwerpen en opzetten van een cloud-infrastructuur.
– Cloud Provider – dit type partner is exploitant van een cloudgebaseerd networking operating center (NOC) dat met behulp van technologie van Dell cloud-diensten levert als infrastructure as a service (IaaS), platform as a service (PaaS) en software as a service (SaaS).
– Cloud Service Enabler – dit type partner treedt op als integrator of intermediair. Deze partners bepalen de beste selectie van cloud-technologieën en -diensten en dragen zorg voor de beveiliging en integratie. Ze beheren de resulterende cloud namens de klant op basis van een reeks van managed services.

Gecertificeerde (Preferred- of Premier-) partners komen in aanmerking voor speciale prijzen en voordelen. Partners die cloud-diensten en -oplossingen aan hun klanten aanbieden of dat wensen te doen, kunnen profiteren van aanvullende voordelen, zoals:

– voorkeurstoegang tot het huidige en toekomstige aanbod van cloud-diensten en -oplossingen van Dell;
– aantrekkelijke financieringsopties waarmee zij klanten alternatieve betalingsmogelijkheden kunnen aanbieden;
– deelname aan cloud-gerichte marketingcampagnes en financiële steun voor gezamenlijke marketingcampagnes;
– opname in het ‘partner to partner'-netwerk: partners worden vertegenwoordigd als Certified Cloud Services & Solutions-leverancier in de tool Find-A-Partner;
– de mogelijkheid om samen met de account-teams van Dell in te springen op zakelijke kansen via de tool Find-A-Partner.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    inQdo
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog niet

    Cloud & Infrastructuur

    Imec maakt qubit met ASML-lithografie

    Overheid

    Re­ge­rings­par­tij­en tegen snel Kamerdebat over DigiD

    Data & AI

    Kort KickstartAI verlengt samenwerking met oprichters, Dave Maasland verkoopt bedrijf aan Eset (en meer)

    Overheid

    BZK houdt cruciale info achter over standpunt Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    India haalt ASML binnen voor opbouw halfgeleidersector 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs