New Day at Work lanceerde de eerste versie van zijn online werkplek in 2011. In 2012 nam het bedrijf de beslissing om klanten niet meer direct aan te sluiten, maar dit via partners te laten doen: ict-dienstverleners die al Office 365 aanbieden. KPN wil bijvoorbeeld een eigen Workspace 365 voor zijn klanten en wederverkopers gaan aanbiedenresellers. Met het geld, de kennis en ervaring en het netwerk van VC&C wil New Day at Work ook buiten Nederland groeien.
Volgens New Day at Work creëert Workspace 365 door de gebruiksvriendelijke interface meer structuur en eenvoud dan Office 365 en verhoogt het daarmee de productiviteit voor medewerkers. Het beheren en creëren van documenten en e-mail in de browser is via elk apparaat mogelijk. Daarnaast kunnen middels de app store extra apps, zoals voor klantbeheer, kilometer- en urenregistratie, offertes en facturatie en projectmanagement, worden besteld die geïntegreerd zijn in Workspace 365. Op deze manier is het bijvoorbeeld mogelijk om e-mail en documenten direct te linken aan een relatie of een project, aldus het bedrijf.
VC&C
Value Creation and Company (VC&C) werd opgericht in 2005 door de managing partners Jos Bourgonje en Aldebert Wiersinga. Beiden eerst actief als ondernemers en tegenwoordig als investeerders in innovatieve technologiebedrijven. Vorig jaar verstrekte VC&C nog groeikapitaal aan het bedrijf E-bon uit Amsterdam, een verkoper van online cadeaubonnen aan webshops, en Carerix, een Delftse leverancier van software voor de ondersteuning van werving en detachering.
Reacties
Goed product en goede mannen; voorbeeld van het creëren van een win win-situatie.