Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

CRM Association wijzigt zijn naam

07 januari 2011 - 09:07ActueelSoftware & DevelopmentCRM Association
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De branchevereniging voor klantrelatiebeheer CRM Association Nederland wijzigt zijn naam in Platform Klantgericht Ondernemen. Door die naamswijziging hoopt de vereniging het vakgebied van klantgericht ondernemen uit te dragen onder een breder publiek. De organisatie vindt de definitie van het begrip klantgericht ondernemen veelomvattender dan alleen de term crm en wil door de naamswijziging meer leden aantrekken van buiten het oorspronkelijke vakgebied van crm (customer relationship management).

Platform Klantgericht Ondernemen, dat sinds 1 januari 2011 die naam officieel heeft doorgevoerd, spreekt van een laagdrempelige naam. Naast leveranciers van crm-software en branchepartners gaat het bijvoorbeeld om overheidsinstellingen, media en bedrijven waarvoor klantrelatiebeheer steeds belangrijker is.

'Wij willen niet alleen voor de grote bedrijven een platform zijn, maar ook voor het mkb en de overheid bieden wij een waardevol netwerk waar iedereen die zich bezighoudt met klantgericht ondernemen kennis kan halen en delen', aldus woordvoerder Maricken Hengeveld.

Hengeveld zegt dat veel bedrijven, instellingen en organisaties onbewust al bezig zijn met crm, maar die activiteiten onder de term klantgericht ondernemen scharen. Volgens de branchevereniging heeft crm vaak een technische connotatie, terwijl ict slechts een component is van klantrelatiebeheer.

Platform Klantgericht Ondernemen

Het platform organiseert maandelijks kennissessies over klantgericht ondernemen, zoals over de inzet van sociale media. De branchevereniging heeft bijna tweehonderd bedrijfsleden. In totaal zijn ongeveer 1500 mensen bij de vereniging betrokken.

CRM VOLGENS PLATFORM KLANTGERICHT ONDERNEMEN

'Crm is de implementatie van een strategie waarmee een bedrijf of instelling beoogt klantrelaties te optimaliseren in termen van klantrendement en klanttevredenheid. Een continue en systematische, organisatie-omvattende activiteit waarbij ict een ondersteunende rol speelt.'

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Computable.nl
    OpinieSoftware & Development

    CRM vergeet te vaak ‘Outside In’

    Computable.nl
    OpinieSoftware & Development

    CRM en de focus op cloud computing

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    CRM bij ledenwerven te weinig benut

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Omzetgroei uit CRM-diensten halveert bijna

    Award
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Inschrijving CRM Awards gaat van start

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘CRM als webdienst is in trek bij overheid’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs