Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Hoofdrol voor digitalisering in innovatieprijs KVK

28 mei 2021 - 13:09ActueelInnovatie & TransformatieComputableKVK
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Computable neemt voor het derde jaar op rij plaats in de jury van de Innovatie Top 100. Dat is een wedstrijd voor bedrijven in het mkb, die georganiseerd wordt door de Kamer van Koophandel (KVK). Bedrijven kunnen zich tot en met 9 juli 2021 inschrijven voor de wedstrijd. Dit jaar is er extra aandacht voor digitalisering.

Met de wedstrijd wil de KVK een etalage bieden waar middelgrote en kleine bedrijven hun diensten en producten kunnen tonen. Inzendingen worden beoordeeld op groeipotentie, omzet, originaliteit, duurzaamheid en impact voor de branche en de samenleving. Er is in deze editie extra aandacht voor digitalisering. Het gaat bijvoorbeeld om het integreren van digitale technologieën in processen en nieuwe verdienmodellen. Alleen producten en diensten die al op de markt zijn, mogen meedoen.

In de zomer gaan expertpanels voor de verschillende sectoren de innovaties beoordelen. Na deze voorselectie stelt de landelijke jury de ranglijst vast. De jury baseert zich daarbij op de voordrachten van de experts. Ook bekijkt de jury de websites van de ondernemingen en doet onderzoek. In het najaar worden de honderd bedrijven en hun innovaties gepresenteerd aan het grote publiek.

Aan de KVK Innovatie Top 100 is bewust geen geldprijs verbonden. ‘De kracht van het initiatief is om te laten zien waartoe het Nederlandse midden- en kleinbedrijf in staat is’, stelt de organisator. De afgelopen vijftien jaar is deze prijs uitgegroeid tot de grootste en belangrijkste innovatieprijs voor het mkb, aldus de KVK.

Slaaprobot Somnox

Somnox uit Delft veroverde met zijn slaaprobot de eerste plaats in de vorige editie van de KVK Innovatie Top 100 en mag zich een jaar lang ‘het meest innovatieve mkb-bedrijf van Nederland’ noemen.

Gelet op de vestigingsplek van de bedrijven was in 2020 de provincie Noord-Holland koploper met 21 bedrijven in de KVK Innovatie Top100, gevolgd door Noord-Brabant met zeventien en Zuid-Holland met zestien bedrijven.

Na de ict-sector (achttien innovaties) waren de meeste innovaties afkomstig uit de sector food en agro (zestien) en de creatieve industrie (vijftien).

Inschrijven

Inschrijven voor de KVK Innovatie Top 100 kan via deze link.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Veel ict-bedrijven in KVK Innovatie Top-100

    Top 100
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Slechts 13 ict-bedrijven in KVK Innovatie Top 100

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs