Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

FNV verlengt beheercontract met Qurius

02 augustus 2010 - 09:43ActueelData & AIFNVInforMicrosoftQurius
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Vakbond FNV Bondgenoten heeft een contract met een waarde van 1,4 miljoen euro gesloten met ict-dienstverlener Qurius. De dienstverlener beheert en onderhoudt de komende twee jaar verschillende Microsoft-systemen bij de vakbond. Het gaat om de backoffice (Dynamics AX), ledenbeheer (CRM) en documentbeheer (SharePoint). De overeenkomst omvat migraties naar nieuwe versies van de bedrijfssoftware. Het contract is een verlenging van een overeenkomst uit 2006.

Na een aanbesteding heeft de vakbond opnieuw gekozen om het onderhoud en beheer onder te brengen bij Qurius. Bij de vakbond staan migraties naar Dynamics AX 2009, Dynamics CRM 5.0 en SharePoint 2010 op de planning. De dienstverlener en vakbond willen niet bekendmaken wat de streefdatum voor de afronding van die projecten is omdat het gaat om een 'complexe en zware migratie'.

In 2006 selecteerde de vakbond het dienstenbedrijf uit Zaltbommel voor de implementatie van Microsoft Dynamics AX  voor de back-office, Microsoft Dynamics CRM voor ledenbeheer en Microsoft SharePoint voor documentenbeheer.

FNV wil zijn dienstverlening verbeteren via een servicegerichte ict-architectuur en meer 'zelfbedienings'-mogelijkheden voor leden. FNV Bondgenoten behartigt de belangen van ongeveer 477.000 leden. Bij de vakbond werken ongeveer 850 vaste medewerkers en zo'n 15.000 vrijwilligers.

Reorganisatie

Uit onlangs gepresenteerde cijfers blijkt dat Qurius de omzet in de eerste zes maanden van 2010 met twaalf procent zag dalen tot 54 miljoen euro (vergelijking met eerste halfjaar 2009).

Het bedrijf boekte een verlies van 85.000 euro. De reorganisatiekosten van 2,1 miljoen euro drukken hard op de begroting.

BI

Het bedrijf verkocht de divisie ERP LN aan softwareconcern Infor voor vier miljoen euro. Daarnaast werden ontwikkelaars van detacheringsbureau OneDev aangekocht. Ook het BI-adviesteam van Evidanza werd aangetrokken.

Meer over

AanbestedingBackofficeConsultingDocumentmanagementECMSharePoint

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Omzet Qurius stijgt nog niet

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Qurius koopt BI-adviestak van Duits Evidanza

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Qurius verkoopt Baan-divisie aan Infor

    Computable.nl
    ActueelGovernance & Privacy

    Qurius bindt managers met aandelen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    KNVB sluit miljoenencontract met Qurius

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Qurius vervangt CEO Fred Hermans

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs