Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Prodware verlaagt op valreep bod Qurius

04 oktober 2012 - 09:35ActueelInnovatie & TransformatieDetronQurius
Rik Sanders
Rik Sanders

De Franse ict-dienstverlener Prodware is niet langer bereid minimaal zeven miljoen euro in aandelen te betalen aan de aandeelhouders van Qurius. Het bedrijf wil een lager bedrag, maar Qurius zegt hier geen genoegen mee te nemen. De Microsoft-dienstverlener trekt nog een week uit om dit conflict met Prodware op te lossen maar laat tevens weten opnieuw open te staan voor andere overnamebiedingen. Detron blijkt nog steeds op het vinkentouw te zitten.

Afgelopen 31 juli werd bekendgemaakt dat de beursgenoteerde ict-dienstverlener Qurius in Zaltbommel zou worden overgenomen door Prodware. Deze Franse partner had al eerder onderdelen van Qurius gekocht en bood 18,5 miljoen euro voor de rest van de kwakkelende Microsoft-dienstverlener. Dit overnamebod was deels uit contanten, en deels uit aandelen opgebouwd.

Medio september liet Qurius weten geen alternatief bod binnen had gekregen. Het overnamebod van Prodware zou daarom voorgelegd worden aan de aandeelhouders op een buitengewone algemene vergadering op 4 oktober. Als de aandeelhouders akkoord zouden gaan, zou Qurius definitief in handen komen van Prodware.

Nu Prodware volgens Qurius zijn bod eenzijdig en substantieel wil verlagen, gaat de overname voorlopig niet door. De agenda van deze aandeelhoudersvergadering is inmiddels aangepast, laat Qurius weten. Het bedrijf zegt in overleg met zakenbank NIBC een week uit te trekken om in onderhandeling met Prodware tot een hogere opbrengst voor de aandeelhouders van Qurius te komen.

Nieuwe ronde, nieuwe kansen

Maar, meldt Qurius, gezien de handelswijze van Prodware meent het bedrijf 'dat het niet langer gebonden is aan de sluiting van de periode om een concurrerend bod te kunnen accepteren'. De Dynamics-specialist nodigt partijen uit om zo'n dergelijk bod te doen.

Bestuursvoorzitter George Banken van automatiseerder Detron, die ook belangstelling had voor een overname van Qurius maar de gevraagde prijs te hoog vond, kijkt op van de gang van zaken. 'Wij hebben natuurlijk nog steeds interesse. Dat zullen we weer opnieuw laten weten aan Qurius.'

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Qurius ontvangt geen alternatief overnamebod

    Handen schudden
    ActueelCarrière

    Lot Qurius ligt in handen van Philippe Bouaziz

    Stekker
    ActueelCarrière

    NIBC trok de stekker uit Qurius

    Euro
    ActueelCarrière

    Geldnood dwingt Qurius tot opheffingsuitverkoop

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Qurius houdt deur voor Detron dicht

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Qurius praat met meerdere potentiële bieders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs