Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Geen SAP meer, maar Infor M3 voor Riedel

09 juli 2019 - 06:55ActueelSoftware & DevelopmentInforSAP
Rik Sanders
Rik Sanders

Riedel heeft Infor M3, de enterprise resource planning (erp)-softwareoplossing, geïmplementeerd. Hiermee wil de fabrikant van vruchtensappen en -dranken uit Ede een goed inzicht krijgen in zijn voorraadketen, het onderhoud en beheer vergemakkelijken en kosten besparen. Riedel werkte, toen het nog onderdeel was van FrieslandCampina, met SAP.

Tot eind 2017 was Riedel – producent van Appelsientje, Coolbest, Dubbelfrisss, Dubbeldrank, Taksi, Van de Boom en Extran – onderdeel van zuivelcoöperatie Friesland Campina. De nieuwe eigenaar van Riedel (tweehonderd medewerkers) is de Nederlandse investeringsmaatschappij Standard Investment. Door de afsplitsing ontstond de noodzaak om zich op alle gebieden van FrieslandCampina los te maken; op it-vlak ontstond er daardoor behoefte aan een nieuw erp-systeem.

Riedel heeft oplossingen van meerdere erp-leveranciers bekeken, waaronder SAP, dat het bedrijf gebruikte toen het deel uitmaakte van FrieslandCampina. Uiteindelijk koos het bedrijf voor Infor M3, met name vanwege de branche-specifiekheid van het pakket. De Nederlandse dienstverlener Infor Alfa-Beta, dat sinds 2018 deel uitmaakt van Infor, was verantwoordelijk voor de implementatie. Die duurde zes maanden.

Volgens Jan Paul Koorn, ict-verantwoordelijk bij Riedel, is de rijke functionaliteit van M3 uitermate geschikt voor de behoeften van bedrijven uit de levensmiddelenindustrie. ‘Het verbetert de traceerbaarheid van verschillende producten en materiaalstromen, houdt rekening met houdbaarheidsdata en biedt ons meer en actuele inzichten in de keten. Daarnaast kunnen we profiteren van een modernere en meer intuïtieve gebruikersinterface. Onze mensen kunnen zonder al te veel training met het systeem werken, iets dat ondenkbaar was met zijn voorganger.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Infor M3 ‘de witte erp-motor’ van zuivelgigant Emmi

    Deal handen schudden overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Infor neemt M3-specialist Alfa-Beta Solutions over

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Lely stapt over op cloudsuite Infor M3

    Sierteelt
    ActueelData & AI

    Infor haalt Dutch Flower Group binnen voor M3 ERP

    ActueelLogistiek

    De Menken Keuken kiest voor Infor M3 ERP

    ActueelCarrière

    Infor benoemt Kevin Samuelson tot nieuwe topman

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs