Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Legato introduceert Europese strategie

20 november 2000 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Tania Veldkamp
Tania Veldkamp

Partners van Legato kunnen rekenen op meer ondersteuning. Het bedrijf introduceert een overkoepelend Europees kanaal, waar partner van kunnen profiteren.

Legato zet opleidingsprogramma’s en communicatie-initiatieven op om Legato partners te ondersteunen. Het bedrijf wil op deze manier beter tegemoetkomen aan de groeiende eisen die organisaties hebben op het gebied van opslagbeheer. Verder komen er trainingen en een jaarlijks certificatieschema.
"De vraag vanuit de markt is veranderd," aldus Bert Kraaikamp, directeur Benelux binnen de organisatie. "Het bedrijf is van oudsher technisch georiënteerd op backup en herstelproducten. De huidige markt is veel meer gericht op oplossingen als, ‘hoe kan ik mijn systemen zo goed mogelijk actueel houden’. Dit is de reden waarom Legato zijn koers wijzigt. Met het certificatieprogramma krijgen wij meer gespecialiseerde wederverkopers die onze klanten beter kunnen bedienen," aldus Kraaikamp.
Het certificatieprogramma bestaat uit drie gradaties waarin wederverkopers zich kunnen specialiseren. De ALP, Authorized Legato Partner, wordt getraind voor de simpele oplossingen van Legato. De ESP, Enterprise Solution Partner, wordt getraind om zich meer te richten op de markt voor grote bedrijven en de high availability markt. Als Premier ESP wordt men getraind in alle productcategorieën van Legato.
Legato organiseert ook zogenaamdebootcamps, een driedaagse training, waarvoor bedrijven zich kunnen aanmelden om zich te certificeren. In december vindt een dergelijke happening plaats in België, waarvoor volgens het bedrijf zich zo’n 70 tot 80 bedrijven zullen inschrijven.
Legato sponsort de catamaran van de bekende Britse zeiler Tony Bullimore, die deel gaat nemen aan The Race, een nonstop sprint om de wereld met een totale lengte van meer dan 40.000 kilometer die op 31 december 2000 start in Barcelona. De catamaran is herdoopt en vaart nu onder de naam Team Legato. Team Legato wordt mede ondersteund door een aantal partners en klanten zoals EMS. De catamaran is uitgerust met camera’s en satellietapparatuur en is zowel op internet (http://www.therace.org) als op televisie te volgen.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Plat4mation

    AI-gedreven servicetransformatie bij Philips (Plat4mation)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kabinet: steun voor ai‑herziening, stevige kritiek op versmalling AVG

    De overstap (Deel 2)
    Innovatie & Transformatie

    Kijk eens naar deze Franse middelbare scholen

    5 gen ai toepassingen
    Overheid

    5 manieren waarop gemeenten gen-ai gebruiken

    Innovatie & Transformatie

    Salarisgroei ict-sector blijft achter; loyaliteit slecht beloond

    Innovatie & Transformatie

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Software & Development

    Baan en Nederlof sluiten pact tegen esg-software uit VS

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs