Senior vp Steve Mills van IBM, tevens hoofd van de software groep, deelde dat gisteren mee op LinuxWorld in San Francisco. IBM heeft Gluecode sinds afgelopen mei in bezit na een overname. Veel mkb-klanten zijn bijvoorbeeld niet op zoek naar de transactie processing van WebSphere.
IBM gaat ook de Geronimo applicatieserver van de Apache Software Foundation steunen; Geronimo is de open source basis van Gluecode. Bovendien wordt de systeembeheer console van Gluecode door IBM ter beschikking gesteld aan het Geronimo-project.
IBM maakte op LinuxWorld tevens bekend dat de Lotus Domino Web Access messaging client thans Firefox 1.0.x ondersteunt. Dat betekent dat Lotus Domino Web Access Firefox kan benutten voor de toegang tot e-mail, de kalender, replicatie en zakelijke toepassingen.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: