Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Wireless België en Techtenna koppelen netwerken

20 juli 2021 - 09:11ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Wireless België en het Nederlandse Techtenna starten een strategische samenwerking. De twee lorawan-operatoren gaan hun netwerken en platformen aan elkaar koppelen. Wireless Things heeft een landelijk dekkend lorawan-netwerk. Techtenna is een lorawan-operator met connectiviteitsgarantie.

Wireless België werd opgericht in 2015 uit een community van telecom- en security-experts. Op hun netwerk zijn diverse klanten actief. Dit gaat van het volgen van bagagewagens op luchthavens tot het uitlezen van gegevens uit bijenkorven. Bij het bedrijf werken een vijftiental mensen.

Techtenna (goed voor een tiental werknemers) zegt dat zijn lorawan-netwerk een gegarandeerde binnen- en buitenontvangst biedt. Klanten met een iot-vraagstuk kunnen hiermee focussen op de juiste oplossing in plaats van de vraag of er connectiviteit is. Klanten van zijn onder meer Brabant Water, Gemeente Breda en Gemeente Tilburg.

Bart van der Aerschot, woordvoerder bij Wireless België, benadrukt dat de twee bedrijven apart van mekaar blijven bestaan. Van een overname of acquisitie is dus geen sprake. ‘Onze kernactiviteit is vooral het isp-gedeelte’, zegt hij. ‘Bij Techtenna is dat de draadloze connectiviteit. Op die manier vullen we mekaar dus goed aan. We kennen elkaar wel al langer dan vandaag. We zijn eerder al in Nederland actief geweest en hebben gateways in verschillende Nederlandse steden gezet, maar dat was zeker niet landelijk dekkend. Toen hebben we al met Techtenna samengewerkt. In de nieuwe structuur wordt dat allemaal geformaliseerd.’

Techtenna heeft ook al samenwerkingen lopen met specialisten in diverse marksegmenten, zoals Hygienecodeonline.nl (Horeca), Twindle.io (vastgoed) met Handpicked Agencies, verbruiksoverzicht.nl (tussenbemetering) met Solidform en Trak365.com (agrarische sector) met Bink Elektro, waarbij Techtenna en nu ook Wireless België de IoT diensten toevoegen aan een bestaand portfolio.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Philipp Strasmann Cybersecurity
    Security & Awareness

    De onvermijdelijke verschuiving naar preëmptieve cyberbeveiliging

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs