Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Deloitte koopt ai-boetiek MarketRedesign

03 november 2021 - 08:53ActueelGovernance & PrivacyDeloitte
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Deloitte neemt MarketRedesign uit Eindhoven over, een bedrijf dat een op artificial intelligence (ai) gebaseerde saas-oplossing voor dynamische prijsvorming levert. Deze tool helpt grote fabrikanten en dienstverleners de juiste prijzen op het juiste moment aan verschillende klanten te vragen.

Iedereen weet dat bij regen paraplu’s meer geld opbrengen, terwijl bij zonneschijn parasols in trek zijn. Bovendien is de een bereid om meer te betalen dan de ander. Met ai zijn deze modellen heel geavanceerd te maken. 

Een breed scala van bedrijven weet met de software van de Eindhovense ai-boetiek extra winst te behalen. MarketDesign heeft afnemers in sectoren als chemie, voeding, energie, verzekeringen, telecom, logistiek en farmacie. Een prijsverandering van slechts een procent kan een verschil van tien tot vijftien procent uitmaken voor de marge. Behalve voor winstmaximalisatie is de juiste prijs ook belangrijk voor klantbehoud.

Door de opkomst van nieuwe digitale verkoopkanalen, de toenemende beschikbaarheid van data en stijgende grondstofprijzen is dynamische prijsvorming uitgegroeid tot een soort wetenschap. Kunstmatige intelligentie speelt daarbij een steeds grotere rol. PriceCypher, de ai-gedreven prijs-engine, is het paradepaardje van MarketDesign. 

Deloitte kan klanten dankzij PriceCypher een geïntegreerde end-to-end pricing-oplossing bieden. Deze loopt van strategie tot software-implementatie en verander-management. Oprichter Ruud Schmeink wordt partner bij Deloitte.

Meer over

Kunstmatige intelligentieSaaSTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Deloitte koopt ServiceNow-specialist Odysseus

    ActueelCarrière

    Esther Schagen-van Luit ciso bij Deloitte Nederland

    Deloitte
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Deloitte en VMware bieden cloud practice

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs