De samenwerkingsovereenkomst werd ondertekend tijdens HP Discover 2012, een groot klanten- en partnerevenement dat deze week in Frankfurt werd gehouden.
Bart Oude Wesselink, directeur VCD Infra Solutions, stelde in Frankfurt dat ook in de zorgsector de vraag naar clouddiensten stijgt. VCD zocht naar een partner die een krachtig cloudplatform kan leveren. Dat is HP geworden. Jeffrey Raskeyn, manager van het partnerkanaal van HP in Nederland, vertelde dat het om een managed clouddienst gaat die vanuit het datacenter van VCD wordt aangeboden.
De cloudoplossingen van HP bestaan uit servers, opslagsystemen, netwerken, beveiliging, software, informatiemanagement en ondersteunende diensten. Raskeyn verwacht in Nederland op een dozijn cloud agile-partners uit te komen. Met VCD is de achtste opgetekend. Andere partners zijn bijvoorbeeld Centric en Detron. 'Het kunnen zowel systeemintegratoren zijn die op een breed vlak op de markt actief zijn als spelers die zich met de cloud op bepaalde niches richten, zoals VCD.'
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: